Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, megrettentek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, megrettentek az ilyen férfitől, ezért mondjátok azt, hogy nem jön be?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Azt gondolom, hogy féltek az ilyen kaliberű férfitől, mert az ilyen típus pontosan tudja, hogy mit akar. Nem lehet olcsó trükkökkel befolyásolni, elcsábítani, ettől sokkal okosabb. Féltek, hogy mit tudnátok kezdeni egy ilyen határozott, igazi férfival, ha egyáltalán szóba állna veletek, ezért inkább ráfogjátok, hogy nem az esetetek. Egy ilyen pasi elcsábításához külön stratégiát kell kialakítani, ami ne legyen unalmas, megszokott, hétköznapi, demagóg stb. Mert ha ezeket érzi, akkor tovább áll, hiszen megkaphatja szinte bármelyik másik nőt. Ezért a pasiért nektek kellene keményen dolgozni.



2020. márc. 25. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
ok.cs
2020. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rettegés helyett inkább a nevetés jön rá az emberre ha hasonló öntelt bájgúnárt lát :)
2020. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de én nem fogok egy férfiért se megküzdeni.
2020. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azt elvárod, hogy érted megküzdjenek.
2020. márc. 25. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néz ki, de süt róla az öntelt bájgúnárság, emiatt már "csakazértse" állnék vele össze, az meg, hogy én teperjek érte, elképzelhetetlen. A magam részéről amúgy is úgy vagyok vele, hogy az ismerkedés az nem "küzdelem" egyik fél részéről sem, ha keményen dolgozni kell valaki kegyeiért, az már régen rossz. Ha azt veszem észre valakin, hogy nagyon kéreti magát és meg kell dolgozni a figyelméért, akkor inkább hagyom a sunyiba, nekem annyit nem ér meg. Hasonlót várok el férfitól is, csak akkor "küzdjön", ha látja rajtam a hajlandóságot, ne erőltessen semmi olyat, amit látványosan nem akarok.
2020. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon helyes az biztos. De bájgúnárság is van benne bőven. Én sem azt érzem, hogy nekem kellene megküzdenem érte, ez szerintem még mindig a férfiak dolga. Bókolás, udvarlás. Ha ezeket egy ilyen kaliberű férfi nem teszi meg, akkor nem is férfi számomra. Bár szerintem az ilyen kinézetűek bárkit megkaphatnak.
2020. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

"Én sem azt érzem, hogy nekem kellene megküzdenem érte, ez szerintem még mindig a férfiak dolga"

Úgy mint a pénz, a munka meg a szórakoztatás is?

Az a fránya kettős mérce megint...

Ezért nem kell egyetlen egy nőnek sem hinni, mert csak az önös kicsinyes érdekek, meg az a fránya ujjal mutogatás, az is a te dolgot, ez is, illetve az is a te hibád, meg ez is.

2020. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Részben igazad van. De nehogymár a lekvár tegye el a nagymamit télre.. bár lassan már tényleg akkorát fordul a világ, hogy nincs egy normális férfi sem, aki igen is lassan de határozottan közelít, randira hív.. majd még jó hogy nem én fogom az ilyen ,, jópasikat'' becserkészni, ahelyett hogy férfi módjára viselkedne.
2020. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Unom már vadidegenek apja-anyja helyett végezni a felvilágosító tanítást, de legyen: Ha egy nő azt mondja valakire, hogy nem jön be neki - jól figyelj, most jön a csattanó - , akkor AZÉRT MONDJA, MERT NEM JÖN BE NEKI.


Csak a "nem" szót értelmezni nem tudó, erőszakos görcsök akarnak többet belemagyarázni, misztifikálni a kérdést, miszerint a nő egy külön létforma, ami nem az univerzum szabályai szerint működik, hanem egy teljesen más rendszer szerint, amit nem érthet senki. Nem a Vénuszról jöttünk, ti meg nem a Marsról, mindenki a Földről való, le lehetne már szakadni erről a sok ezotériás meg Cosmopolitanes ökörségről.


A képes példát illetően...

Kaliber? Nem lehet olcsó trükkökkel befolyásolni, OKOSABB? Igazi férfi? Ne menj pszichológusnak, mert már az eligazításnál kivágnak. Erről a pasasról ordít, hogy egy öntelt hólyag, aki szerelmes a tulajdon tükörképébe, és azt várná, hogy egész nap körülzsongják, és dicsérjék, hogy milyen szép. Meg persze legyenek már a ténytől elalélva, hogy ő létezik, és kitünteti őket a társaságával. Akitől meg ezt nem kapja meg, és megsérti a törékeny egóját, az meg rögtön szemét. A nárcisztikus Barbie baba-pepitában.

2020. ápr. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"aki igen is lassan de határozottan közelít, randira hív.. majd még jó hogy nem én fogom az ilyen ,, jópasikat'' becserkészni, ahelyett hogy férfi módjára viselkedne."


A nő választ, tehát te olyanokat választasz ki, akik nem ilyenek. Lehet nem a látszólag adonisz kinézetűeket kellene jobbrahúzkodni? Az értelmesnek meg visszaírni. Nagyon sokszor láttam h az az adonisz egy csoffadt fs élőben, aki meg nem magát mutogatva akarta eladni, az meg nem kell. Tehát rossz a szelektálásod, és a fordított arányosság itt nagyon fennáll. Amelyik bmw mellett pózol, az csóró, amelyik nem pózol, az normális, de nekem mind1 kit húzkodsz, meg az is h téged ki húzkod, de ha túl hokan húzkodnak, akkor értéktelen leszel a normális férfi szemében, azt cseszheted...

2020. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!