Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor nyalják a puncitokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nyalják a puncitokat, milyen pózban szeretitek elhelyezni a lábaitokat? Illetve mit csináltok a kezeitekkel?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én imádom ha közben a barátom a fenekem alá nyúl és megemel. A lábaim pedig felhúzva a hátán pihennek. Esetleg simogatom vele a hátát. Kezemmel közben túrom a haját és finoman karmolászom a vállát. Imádja
2020. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Jól beszél az egyeske, szeretjük ezt a szitut... 👅🤭


33/F

2020. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanaz mint #1 :D
2020. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én terpeszben szoktam, valamiért a hátára még nem jutott eszembe rakni, pedig az se egy rossz pozitúra. És persze imádom a fejét, a haját túrni közben és magamba préselni az arcát.
2020. márc. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Szintén mint az #1 es
2020. márc. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
A lábaim néha a levegőben, néha az ágyon, viszont legtöbbször fogjuk egymás kezét, és húz magához, ahogyan csak tud :$ 😛😳😇
2020. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#1.es nagyon jót ír! F
2020. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!