Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csak én vágyom rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak én vágyom rá, hogy a barátom néha keményen megd. Gjon szeretkezés helyett? Normális ez? (19/L) Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lefordítom a kérdést (gyengébbek kedvéért): a leányzó fiúja túl gyöngéden piszi-puszizik vele az ágyban, ő pedig rendre felhevülve csalódott marad mert nem teljesül be a piszkos fantáziája. A fiúja nem veszi a lapot a gyenge próbálkozásokra "dugj meg nyugodtan"/"ne fogd vissza magad", és folytatódik az ipi-apacs.

Ezért kiírja a "társadalomnak" a kérdést, hogy igazolják őt hogy mennyire jó mocskosul kúrni, azt pedig már vagy titokban tartja vagy nem.

Amúgy nem igaz, hogy egy srácból nem lehet ezt kihozni, egy öntudatos lányt rávezetni bizonyos dolgokra még lehet nehézkes, de akinek ennyi beszélőkéje sincs hogy egy srácból hozza ki a bikát, az tényleg nem ért ehhez.

2020. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11 es

Nem igaz hogy minden pasiból ki lehet hozni azt hogy keményen lerendezzen. Az én pasim sem hajlandó rá hiàba mondtam neki. Ha mégis megpróbálja nem önmagát adja és az még szörnyűbb. Vérmérséklettől függ. Van akit vissza kell fogni mert eldurvul a szex rendszerint.

2020. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Nem erre célzok. Beszélőke alatt azt értem, hogy tudod hogy kell hozzá viszonyulnod ahhoz, hogy a gátlásait vegye le, tekintsen rád máshogy mint addig és magától akarja azt ami benned megvan. Ez olyan is lehet, amiről nem is tudott korábban, hogy benne van ilyen oldal. Az én tapasztalataim szerint ha egy hímnek ehhez nincs tehetsége, akkor már eleve bukta lehet az egész, mert némelyikük szexuális fejlődésben ott tart, hogy "gesztusként" értelmezi azt amit ő (gyakorlatilag tisztelet vadászatból) megad...

2020. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

40éves férfi vagyok, sok fiatal keresett meg ezzel a problémájával a társkeresőn mikor még ott voltam hogy nem cukrosbácsit akarnak azért írnak mert van barátjuk vagy szinglik de egy magabiztos tapasztalt férire vágynak hogy jól meg legyenek b@ szv@. Nem szeretkezni akarnak.

Valós a problémád, de a pasidat kicsit leitatod előtte megbeszéled vele mire vágysz és fog az menni, kicsit le kell vetkőzni a gátlásokat. Nő vagy tudod hogy kell dög rib@ ncn@k lenni, és fel hergelni a párod.

Ezt finomabban nem tudtam leírni.

2020. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok nő vágyik arra, hogy szét legyen qurva, meg felzabálják a punciját, és keményen szoptassák.

Sub hajlamnak hívják, és mi férfiak imádjuk az ilyen nőket. 👌

Szóval nem gáz!😉


33/F

2020. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem azokra a srácokra jellemző, hogy ilyen elgyengültek, akik úgy érzik hogy nem kapnak elég szeretetet, barátnőik nárcisztikus nősténycápák és nem tudnak elengedni rendesen és mivel sóvárognak a hiányos szeretet adagjukért ezért bezárultak ebbe a "bújós" lelkiállapotba, hiába kapják a parancsot hogy dugjanak jobban. Az empatább beállítódásúak szinte törvényszerű hogy domináns párt kapnak maguk mellé, akitől szétzsibbadva ájultan fognak feküdni egy darabig. Lehet ezért idegeskedni, csak mondom hogy vásár nem egy emberen múlik és mindennek van oka.
2020. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális. Én általában inkább arra vágyok. A lassú szeretkezés közben hajlamos vagyok elveszteni a lelkesedésem. És inkább csak miatta csinálom.

De persze ez egyén függő kinek mi az igénye


26/L

2020. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!