Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A korona vírus miatt háttérbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korona vírus miatt háttérbe szorul mostanság a szexuális életetek?

Figyelt kérdés

Most az egyedülálló férfiakhoz szólok leginkább akik imádnak szexelni vadon.


Ugyebár mindenféle tilalom van már szinte manapság, és ki tudja még hová fokozódik ez az egész téma. Így eléggé necces akár csak egy numerát is össze hozni nem? Ti hogy vagytok ezzel? Mire számítotok? Hogy oldjátok meg most, és hogy tervezitek a jövőben?



2020. márc. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többet lesznek a kezükkel, a nők meg a vibrátorral, nem véletlen ugrott meg sokszorosára az utóbbi hetekben a vibrátorok eladása, a nők is készülnek a karanténra.
2020. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nőknek is van kezük :D.
2020. márc. 27. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem háttérbe szorult csak megváltozott. Most nincsenek swingerek, nincsenek privát szexpartik, sem kóbor kalandok, de csak túlélem valahogy :) Majd ha feloldják a karantént és újra indul az élet akkor annál "éhesebben" veti bele mindenki magát a jóba :)
2020. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Idàíg sem volt szexuàlis életem :(


30f

2020. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szar a kilátás, ki sem lehet menni a házból, a csaj, akivel egy hónappal ezelőtt majdnem összejöttünk egy bulin, ki sem tudom most hívni sehova, de mással se tudok ismerkedni, mert megállt az élet. Az ilyen chateléshez meg nincs türelmem és értelme sincs. Az idén még nem dugtam, de ha így folytatódik, nem is fogok.... 23f
2020. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!