Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mikor, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikor, milyen gyakran szoktátok a barátnőtöket vibrátorral kényeztetni? Milyen fajtával és méretűvel? Egyéb játekszert is használtok, mit?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Ha a saját 21 centisem nem elég a partnernek akkor felesleges az egész

Sose vibrátoroztam nőt pláne nem vettem

2020. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Ezt az olyan férfi vállalja be aki nagyon jól tudja, hogy kevés amit bír a farka. Ezzel kompenzálja. Ha tudja használni akkor nagyon fincsi, de ha erőlteti az fáj.

Nagyon izgalmas volt amikor ajándékba kaptam.

2020. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, szeretném, hogy a pasi csinálja nekem előjáték során, csak nem tudom mit szólna hozzá.
2020. márc. 28. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es nem tudok veled egyet érteni.

Én szoktam időnként kb 2-3 hetent páromnak csinálni, mert nagyon élvezi mikor nyalom és van benne egy vibri is, a farkat nem lehet rezgtetni, és ő ezt nagyon élvezi. Majdnem napi szinten vagyunk együtt, és már jó pár éve a feleségem, időnként jó színesebbé tenni a dolgot mind két fél örömére, neki ez is okoz pluszt, nekem is vannak dolgaim. Mi nem is nyavalygunk hogy nem jó a szex. Egy kapcsolat arról szól, hogy ami mind két félnek biztonságos örömet ad az nyújtsuk egymásnak. Nincsenek kötelező, csak örömet szerző dolgok.

F

2020. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb önbizalom hiányos fèrfi besértődik ha ilyet kérsz tőle. Vetélytársat làt egy vibriben. A szex akkor jó ha vàltozatos, színes.

A pasim vette, kb 20 cm es 4,5 vastag. Persze soha nem dugja tövig.

1-2 hetente vesszük elő, a màsodik, harmadik orgazmus utàn. Ő megdug vele miközben leszopom. Óriási èlmény.

2020. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs sex vibrátor nélkül!

Kettő van, egy hagyományos sima rúd vibrátor keményebb anyagból. És egy rózsaszín puha szilikonból. Utóbbi nekünk nem jött be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nem úgy hasznűljuk a rúd vibrátort ahogy kellene, amire kitalálták, mert túl vastagnak bizonyult, pedig nem vastagabb mint a saját "eszközöm"

Szóval a rúd vibrátor elengedhetetlen nálunk. Vagy csak orálisan szájjal plusz vibrivel kényeztetve jut el a párom a csúcsra, vagy úgy, hogy misszionárius póz plusz. csikló izgatva a rúd vibrivel.

Még amelyik pasi azt gondolja, hogy ő a leg,leg. ő is tudna nagy meglepetést okozni vibrivel. Most pedig rendeltem egy másik eszközt is remélem nagy sikert fog aratni :)

2020. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!