Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyi privit kaptatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi privit kaptatok a mai napon?

Figyelt kérdés

Melyik volt a leg durvább?

Vagy viccesebb?



#privát #üuenet
2020. márc. 28. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
10
2020. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%

Aki még nem kapott IDE írjon.

És akkor beszélgethetünk.


Jobb a humorom, mint a forint árfolyama!


23/ffi

2020. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csoda de ma semennyit 🤷🏼‍♀️
2020. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítenék, az elmúlt 3 perc alatt jött 3, amint válaszoltam 😂
2020. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem 1 válaszom után 3,de egyikre se írtam vissza.
2020. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
22
2020. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egy se, de végezzünk egy kísérletet! Most, hogy ezt kiírtam, vajon mennyi lesz? :D
2020. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyet se :D
2020. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Semennyit. Mostanáig egy jó ideje nem jártam a szexuális kategória közelében, a vizsgák miatt.


Múltban történt sztori viszont van.:


Ami nekem egyszerre vicces és durva is volt, az az, amikor egy férfi, csak mert nem válaszoltam neki, mert a felhasználónevében szerepelt a "dom" szó, nekem meg már azon a napon elegem volt a domokból, meg mindenki másból, mert kb 10-en írtak rám a hülyeségeikkel, plusz a "dom" nem tudott valami fényesen írni, ergo nem akartam fejtegetni, hogy mire gondol, bocsássa meg nekem az ég. Na, csak mert nem válaszoltam az ajánlatára, hirtelen halvérű ri**nc lettem. Ezt úgy, hogy a valóságban mai napig szűz vagyok. Egyszerre röhögtem és akartam beverni a képét. Általában, aki mindenféle ajánlatot tesz, annak is írom normálisan, hogy nem én vagyok az embere, nem vállalom, stb, de amikor ezt sokszor eljátszották, nem fárasztottam magam.


Az se semmi, amikor, azt hiszem a szépség és divat kategóriába írtam ki kérdést (1-2 éve), erre random rám ír szexuális kategóriás témában, mert olvasta a kérdésemet, ami az arcápolásról szólt. Nem tudtam hova tenni ezt az esetet.


18/l

2020. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ma eddig még csak 2-t :)
2020. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!