Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » LÁNYOK! Akit vonz a hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Akit vonz a hármas felállás 2 pasival hogyan és milyen helyzetben képzelitek el?

Figyelt kérdés

Értem alatta , milyen korúakkal , pasidd és mellé idegen , 2 idegennel , buli után , lebeszélve előre ...?

Milyen idős vagy , és mióta vonz?:)



2020. márc. 28. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

A pasim mellè kèpzeltem el egy "idegent"

Bizalom nekem nagyon fontos lenne, szóval mindenképp lebeszèlve, összeismerkedve

Règóta izgatja a fantáziám a dolog, de sosem próbáltam, pedig elmúltam 30

2020. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem lany, de meg no. Pasim kizarva. Ket pasi, aki kulon-kulon is nagyon tetszik, es akik nem ramrontanak, hanem csak elvezik, ami van. Csak azert, mert gyulolom az alarendeltseget, nem akarok dominasoskodni. Belul ugyis az vagyok. Csupa olyat, ami mindenkinek jo. En kielegitek egy ferfit szivesen, de ugy, hogy nem rangat a hajamnal fogva es fordul le, mikor elment.

Kolcsonos gyonyor. Ja, anal nem, de nem hiszem, hogy ne lenne eleg, amim van, beleertve a melleimet.

Semmi privat.

2020. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy eddig is: lemegyünk a párommal swingerbe és ott keresünk szimpatikus pasit. Mi meg is valósítjuk nem csak fantáziálunk róla.
2020. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Ferjemmel semmikepp. Kb 5 eve latogattam el egy sexpartyra egy “barat”ommal es ott megismerkedve azota jarok ossze 3 pasival. Huszon evesek.

N/34

2020. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pasimmal szeretnénk kipróbálni,nagyon izgat milyen lehet,ha két pasi van egyszerre bennem,de szívesen kényeztetek én is egy másik nőt,igaz ebben volt már részem.A négyes is élvezetes lenne,de persze minden helyzetben az a legfontosabb,hogy mindenki odaadó, elégedett legyen,aminek az alapja sztem a bizalom. Nekünk nagyon nehéz megoldani,mivel kisvárosban lakunk,utazni nemigen tudunk,helyünk nincs,hiszen mindegyikünknek van családja. Belőlem az életközepi válság hozta el a vágyat nagyon sok mindenhez,no meg persze ebben a korban (46)szinte egy széllökéstől is nedves lesz a bugyim.Borzaloooommm :D
2020. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!