Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Intim területek megkorbácsolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim területek megkorbácsolásáról, pálcázásáról mi a véleményetek? Hol lehet erre női partnert találni? 31F

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van véleményem. Ha bejön valakinek akkor csinálja, ha nem nem. Nekem személy szerint bejön, de nem kötöm mindenki orrára. Amúgy nemrég regisztráltam az smpixiere, szóval azt ajánlom, mert ott tudsz keresgélni. Nem tudom mennyi kamu csaj van ott, én domot keresek, de hidd el abból is van egy pár kamus.
2020. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Te lennél a domináns vagy a szubmisszív?
2020. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A domináns, szóval olyan nő találása a cél akit lehet korbácsolni.
2020. márc. 28. 22:32
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Smpixie, vagy ha vége a járványnak akkor fétish partyk. Jófej vagyok segítek: előtte nézz szét pl. az Ashrakon hogy is kell csinálni, ne erőltesd rá a szubra te mit akarsz, hanem figyelj a rezdüléseire és hogy ő mit akar. Sok sikert! :)
2020. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha megtalálod az arany középutat amit még élveztek akkor sztem nagyon jó tud lenni.

Nem nehéz ilyenre lányt találni, mert sztem sokan vagyunk így akik erre is izgulnak.


Nem kérek privit!

2020. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Szóval keresel egy nőt, akit kedved szerint megverhetsz. Szép. Ezt egébként úgy hívják, hogy kapcsolaton belüli erőszak, és jópár év börtönnel jutalmazzák.
2020. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6-osnak: ha a nő is akarja akkor nem úgy hívják, hanem úgy hogy BDSM :P
2020. márc. 29. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Most, a virus miatt Indiaban :)


[link]

2020. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, pálcával kapni, marha jól csíp :).
2020. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Volt hogy kaptam puncira pálcával, baromira fáj az!
2020. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!