Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék ilyen pasit találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ilyen pasit találni Tinderen kívül?

Figyelt kérdés
Duci lány vagyok, 160 cm-hez 80 kg körül és azt tapasztalom, hogy szinte majdnem minden pasit csak az izgat, hogy milyen lehet egy ilyen husisabb lánnyal szexelni egy alkalommal vagy nálam 10-20 évvel idősebb (én 26 vagyok) pasik keresnek fiatalabb lányt a megunt feleségük helyett. Én azonban a korosztályombeliekkel szeretnék, azokkal, akik el tudnának képzelni komoly kapcsolatot velem a testalkatom dacára. Nem tetszenek sem a nagyon vékony, sem a nagyon pocakos fiúk, de normàl testalkaton belül széles a skála, ami bejön.
2020. márc. 29. 07:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Hát nézd simán le tudsz adni egy 20 kilót

Étrend és életmód váltás ,sport,folyadék

És le fog menni a zsír

2020. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nézd, nem fogyási tippeket ķértem, akkor nem ebbe a kategóriába írtam volna a kérdesem. Én abszolút elfogadom magam így, csak a tartós kapcsolat megtalálása nehézkes.
2020. márc. 29. 07:44
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

A kérdés az, hogy hol találhatsz korodbelit, aki elfogadna így.

A válasz, szinte sehol (talán itt mert itt sok szexuálisan frusztrált fiúcska van akik a legyet is röptiben...),

Sehol nem találni szinte mert még te is azt tapasztalod, hogy akkor fanyalodnak rád, ha kalandot keresnek.


Vagyis nem azon a síkon kéne keresgélned, ahol épp vagy. A másik sík eléréséhez viszont egy kaput át kell lépned. És ezt a kaput válaszolta meg az első kommentelő.


Igaz hogy nem fogyási tippek kategóriájában írtad ki a kérdést, de mégis az a válasz, amit az első írt, ha másokat akarsz bevonzani, és ha nem akarod beérni a kalandkereső férjek vagy frusztrált szexuálisan sikertelen kisfiúk tömegével.

2020. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Még annyit, hogy te változást akarsz a párkeresést illetőleg, de elfogadod magad így. Ez úgy hangzik hogy

“Változást akarok de nem akarok változtatni”

Így nem lesz változás.

2020. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem szereték fogyni, imádok jóízűket enni. Számtalan nálam jóval testesebb (100 kg+) lányt látok jóképű pasival kézenfogva mászkálni az utcán, úgyhogy nem hiszem, hogy ne lenne lehetséges nekem is találni valakit.
2020. márc. 29. 08:01
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Imádom a husisabb lányokat.

Szerintem irtó szexik.


28 éves leszek, 167cm vagyok és 72kg

2020. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Meg az se mind1 h oszlik el rajtad a cumo
2020. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem arról volt szó hogy nem lehetséges, hanem bölcsebb abba az irányba haladni :) és egészségesebb is.

És az edzés nem zárja ki , hogy jókat egyèl...


Mindegy, sok szerencsét a keresésben :)

2020. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyenletesen oszlik el rajtam, alma alkat vagyok.
2020. márc. 29. 08:59
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy te ugyan túlsúlyos vagy, de magad nem járnál túlsúlyos férfivel, mert nem vonz, és kifogásolod, hogy jó alkatú, jó képű férfi nem téged preferál párkapcsolatra?

Te sem akarsz magadnak túlsúlyos párt. Még akként is elvárod az egészséges testű férfit magad mellé, pedig magad korlátozod le az esélyeidet az életmódoddal. Akkor egy normál, egészséges alkatú férfi miért ne választana szintén egy magával megyegyező nőt?


Ne várj el többet egy párkapcsolatban, mint amennyit a te részedről beleadsz. Ha nem vonzó neked egy kövér férfi, saját alkatod mellett, ne várd el, hogy egy jó testű férfi viszont téged válasszon, és ne egy vékonyat.

2020. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!