Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúkhoz, férfiakhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúkhoz, férfiakhoz intézném a kérdésem! Kóstolta-e már valaki a saját spermáját vagy előváladékát?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, többször eszembe jutott már maszturbálás közben, hogy megkóstoljam a spermát, hogy milyen íze van. Az előváladékot rendszeresen meg szoktam kóstolni maszti közben, annak nincs rossz íze.

2020. márc. 30. 11:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, mint az első. Kóstoltam már, ha nagyon sokáig húzom a maszturbálást néha megesik, de az ondót nem, olyankor már undorodom tőle, mikor elélvezek, meg egyébként is csak ritkán fordult elő ez. És full hetero vagyok, hozzá nem nyúlnék más férfiakhoz.
2020. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, egyszer egy masztinál hanyatt fekve akkorát lőttem, hogy a számba is jutott. Undorító volt.


F

2020. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én megkóstoltam a sajátomat, mert kiváncsi voltam, hogy mit érez a lány ha a szájába élvezek!

Totálisan heteró vagyok!

2020. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor érdekelne, hogy azok akik nem kóstolnák meg, azok közül hányan vannak azok akik ezzel szemben elvárják, hogy a párjuk vagy csajuk szó nélkül nyelje le.
2020. márc. 30. 13:22
 15/21 A kérdező kommentje:
A #7 válaszhoz, akkor az is biszex kategória, ha szereted az anális dolgokat? Mert az is arra hajaz ezek szerint.
2020. márc. 30. 13:52
 16/21 A kérdező kommentje:
És akár a többi hasonló hozzászóláshoz is, ezek szerint aki szereti az anális dolgokat, az is látens meleg?
2020. márc. 30. 13:54
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen,a párom szájában,illetve alul szex közben.
2020. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd fel a masztit gyertyapózzal, és célozz az arcodra, szádba. Kíváncsiságból érdemes kipróbálni egyszer. Annyira nem jó, hogy gyakran csinálnám :)
2020. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ahhoz már egy cseppet öreg vagyok 😊 azt hiszem hogy a továbbiakban is megelégszem az előváladék ízével 😋
2020. márc. 30. 15:06
 20/21 anonim ***** válasza:

"hányan vannak azok akik ezzel szemben elvárják, hogy a párjuk vagy csajuk szó nélkül nyelje le"


Rossz hasonlat. A párom nedvét minden további nélkül lenyelem, de a sajátomat nem.


Nem azt várom el, hogy a lány a SAJÁT nedvét nyelje le.

2020. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!