Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 15cm elég?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 15cm elég?

Figyelt kérdés
A csapból is a 18-20 m-es farok folyik, hogy legyen az embernek így önbizalma? 20+eves vagyok jóképű normális srác de teljesen kivagyok emiatt félek a csalodastol.

2020. márc. 30. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Tudni is kell használni. Lehet, hogy a másiknak 20+ cm van, de ha béna és nem tudja használni akkor semmit se ér.


#9 akkor szeretném ha tudnád, hogy a férfiak meg arról hazudnak, hogy számít e a mell meg a fenék mérete. Lehet, hogy te megcsalod egy nagy farkúval, de mi meg megcsalunk egy szilikon mellűvel.

(Mielőtt bárki lepontozna, azelőtt szólnék, hogy csak viccből írtam, mert a #9 egy ribizli)

2020. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben elég. Az a lényeg hogy tudd használni.
2020. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha jó formájú és jól működő, akkor tökéletes.
2020. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Akis_hamis ***** válasza:
78%

Nekem egyetlen centivel nagyobb és sosem volt ebből probléma... Bár nem is görcsöltem rá, hogy jajj meg jujj, elég lesz-e 😂

Biztos azért nem paráztam rá, mert aktív csajozós korszakomban még nem olvastam a gyakori kérdéseket 😂

2020. ápr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akinek tényleg 20+ os farka van az igazából szerintem nem ír ide.Annak a telefonszámát egymásnak adják a nők.
2020. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!