Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnő mit reagál ha megtudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mit reagál ha megtudja, hogy prostival vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Furcsán néz,ezért ne valld be neki.
2020. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Furcsán néz
2020. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell megtudnia?
2020. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell semmit mondani.
2020. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Furin fog nézni rád és megkérdezi használtál-e gumit, mikor volt stb. közben matekozik, hogy összeszedhettél-e tőle valamit. Most két választásod van: vagy elmondod mielőbb az őszinteség jegyében, vagy hallgatsz róla örökre!
2020. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem tartozik rá!
2020. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Ne hallgass az előzőkre, muszáj neki elmondani.


Szólj neki, hogy meghívod magadhoz vacsorára (most, hogy koronavírus van nincs étterem) de azért húzz fel valami szép zakót meg amit kell. Parfüm frizura minden. És szólj neki arról is, hogy nagy bejelentésed lesz.

Amikor megjön mond neki, hogy először vacsorázzatok, mert kényelmesebb lesz ha utána mondod el neki. Ekkora már olyan szinten kíváncsi lesz mi a fenét fogsz neki mondani, hogy már nem tudja mire gondoljon.


Vacsora után ülj le vele szembe nézz a szemébe, foglald össze az eddig együtt eltöltött időt, szép emlékeket, nehéz időszakokat aztán fogd meg a kezét és mond neki, hogy: Drágám, az az igazság, hogy én egy prostival vesztettem el a szüzességem. Ezért volt ez az egész hercehurca.

2020. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm nagyon
2020. márc. 30. 21:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert nem kell bevallanod.
2020. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell neki semmit mondani erről még véletlenül se szerintem.


Mondjuk arra kíváncsi lennék mire reagálna rosszabbul ha ezt mondanád neki, hogy prostival vagy azt, hogy férfival :D

2020. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!