Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől ugrott meg így a libidóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ugrott meg így a libidóm? Másnál is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

A párommal már 5 és fél éve együtt vagyunk, tehát, már azért nem vagyunk olyan szenvedélyesek, mint az elején, főleg én.

Viszont most rászoktam az romantikus-erotikus könyvekre kezdve a szürke ötven árnyalatával, és ezzel egyidőben a vírus helyzet miatt, home office-ban kezdtem dolgozni és alig mozdulok ki itthonról.

Nem tudom melyik tett rá jobban, de most szinte minden nap kedvet kapok a szexre.

Másnál is okoztak ilyet az erotikus könyvek és/vagy ez a bezártság, ami most van?


Amúgy 23/L, de nem kérek privátot!


2020. márc. 31. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A könyvek nálam is dobtak rajta, viszont a bezártság részéről nem tudok nyilatkozni.

22/n

2020. márc. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A könyvek nálam is. A szürke trilógia során szinte végig fel voltam izgul a 😅


26/L

2020. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem önmagában a bezártság dobta meg. Inkább az, hogy valószínűleg többet pihensz, több időd van magadra, lazulni, kicsit szabadabbra engedni a gondolataidat. Ja és ráadásul tavasz is van :) (bár most kicsit leghűlt az idő, de attól még tavasz)
2020. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!