Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Még soha nem szopott le senki. Jobb érzés mint a szex?

2020. márc. 31. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik másért jó. A szex nyilván a legjobb, de van amikor kifejezetten azt kívánod hogy a párod leszopjon
2020. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Amikor valaki jól csinálja és nem kezez meg olyan vákumot tud csinálni a szájával, hogy az agyvelőd is kicuppantja, na az nagyon jó tud lenni.
2020. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, számomra csak ábránd marad.
2020. márc. 31. 08:52
 4/7 Hellmano ***** válasza:
Vagy, ha más nem, akkor a porszívó :)
2020. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Úgy mondanám hozzátartozó érzés - mármint a XXI. században az orál az normális része a szexnek, de nem "alap" nem kikövetelendő valami. Ha nem egyszerűen csak adni és kapni is jó a szexben egyaránt.

Amúgy, ha jól csinálja a lány és ügyes akkor fenomenális :) (persze a dugást nem helyettesíti, de a szexben minden jó amikor akkor és ott jólesik)

2020. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
De te még szexelni se szexeltél, az a baj.
2020. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Adni imádom, bár arra se volt sok lehetőségem. Második feleségemmel élek, de a sors fintora, hogy egyik sem akarta orálisan. Próbáltam mindkettőnél,amit ugy tűnt élveztek, de viszonozni egyik sem akarta.


Az előttem szóló önmagát jellemzi, hisz a tudatlan mond véleményt a másikról ismeretlenül. (nem mindenki fiatal kisfiú)

2020. ápr. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!