Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az miért van h 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az miért van h 1 pasit úgy kívánok mint még soha senkit?

Figyelt kérdés
Még sosem éreztem ennyire erős vágyat senki iránt sem.. egyszerűen megőrülök.. iszonyatosan vágyok rá.. állandóan felizgulok ha rá gondolok rá masztizom.. fantazialgatok róla.. de úgy érzem ha nem kaphatom meg megőrülök.. viszont nem szeretném ha 1 szexmanias r.binek gondolna.. mert nem csak ezt szeretném tőle.. félek ha találkozok vele nem bírom ki h ne másszak rá.
2020. ápr. 1. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes h így érzel. Anno a mostani páromnál is így éreztem. Mégis teljesen normálisnak éreztem. Egyszerűen megvan az a jó kémia. Nem kell szégyelni. Persze a kérdés h mit akarsz tőle. Csak szexet?
2020. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, de az en eletemben is van egy ferfi, akit igy kivanok :)
2020. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is van egy ilyen férfi. Mikor már évek óta nem is találkoztunk, semmi kontakt nem volt köztünk, még akkor is majd' megőrültem érte, annyira kívántam. Bő két évbe telt mire lecsillapodott az érzés. De még most is csak lecsillapodott, nem elmúlt. Nem gondoltam volna azelőtt, hogy létezik ilyen erős szexuális vonzalom. Pedig így 40 felett járva már találkoztam néhány férfival aki vonzott.
2020. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Mert még elérhetetlen számodra, és ezért mégjobban kívánod.

Ettól mg nem vagy szexmániás ribizli.

L

2020. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű nagyon ellentétek vagytok és emiatt vonz, mint a mágnes. Ezt én is 40 körül éltem át először, pedig voltam már szerelmes, de soha ilyen erős szexuális vonzalommal nem járt.
2020. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenlegi párommal én is így vagyok. Eddig nem is tudtam, hogy ennyire lehet kivánni egy férfit. :) valószínű az ő érzései is hasonlóak ebből a szempontból, úgyhogy nyugi, nem lesz gond. Ettől nem tűnsz ribizlinek, az viszont imponáló tud lenni, ha érzi és látja rajtad, hogy te is odavagy érte
2020. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!