Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fiú, akit izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, akit izgat a puncitágítás vagy popsitágítás és szokta is csinálni a lánynak? Milyen technikával és eszközzel?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.
2020. ápr. 2. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miféle technikára gondolsz?

Síkosító és türelem

2020. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szex előtt mindig tágítom,nem csak úgy bele,oszt jó van.

Így szokták,nem?

Ja,és izgatással szoktam.

2020. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdező extrém méretig tágításra gondolt ha jól értelmezem. Hát amennyi "huge dildo"/"big cock" videó van, gondolom elég sokakat izgat.
2020. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3-as válaszoló jól érti.
2020. ápr. 2. 11:59
 5/14 anonim ***** válasza:
keredes, kinek mi az extrem... egyeebkent szoktuk csinalni
2020. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van aki a liknyagyobbításra görög be?
2020. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ujjal majd vastagabb dildot használtam persze sok sikositó kell!

Nem extrém tágitas csak 4-5 ujjnyira!

2020. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Az öt év ujjnyi finfóluk tényleg nem extrém.
2020. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Izgató lenne tágítani csak sajna még nem volt partnerem ebben!

f

2020. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Én leginkább anált "tanítok", a "záróvizsgára" viszont előfordult már, hogy a kézfejem is bekerül egy-egy popsiba.. Persze nem első alkalommal, és..


Maga a tanítás a következőképp néz ki: szeretem -talán a kihívás miatt- mindezt úgy érni el a partnereimnél, hogy Ők maguk legyenek kíváncsiak, vágyjanak rá, kívánják! Puncinyalás közben, amikor a csikló már a nyelvem és ajkaim között élvezi a kényeztetést, finoman bekerülnek az ujjaim a popsiba. Ahogy felvesszük a közös ritmust egyre szabadabban mozgok a popsiban, legjobb módszer pedig így elélveztetni a Lányt csiklóra, miközben a fenekét ujjazom. Amikor pedig már a farkam is bekerült a popsiba, szeretem hosszan megélni minden pillanatát, érezni ahogy egyre felszabadultabbá válik a partnerem, amikor már Ő maga is mozog és tűnök el benne egyre mélyebben, majd átélni az első közös anál orgazmusát.. Aztán jöhet a ráadás, ezek után már teljes a megadás a Lányok részéről, az "Azt csinál velem, amit csak akarsz" érzés, gondolat vagy kimondott mondat után jöhet a finom popsidugás, újabb Női orgazmussal és..


Majd a következő alkalmakkor fokozatosan haladva megtapasztalják a partnereim, hogy nem csak szenvedélyesen tudom mindezt elérni (megtenni), azt is tudom, hogyan kell "csapágyasra" dugni egy gyönyörű Női popsit! Persze ehhez szükséges a fokozatosság, viszont tapasztalataim alapján a legfinomabb úrinő is "csatakos" baszásra vágyik, ott belül és tudja is, csak a pillanat kell hozzá.... ;)

2020. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!