Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ciki az ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki az ha egy fiú nem tud csókolózni?

Figyelt kérdés
Már jóval elmúltam 20 éves és még nem volt benne részem. El sem tudom képzelni hogy kell csinálnom.
2020. ápr. 2. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ciki, de a mosogatót azért tudja megcsinálni, ha eldugul. 23/N
2020. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha több alkalom után is borzasztó lenne vele a csók az zavarna
2020. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs csókolózási zsebkönyv, mindenki elkezdte valahol. Egyszerűen csak elkezded, figyelsz a partnerre, átéled és utána belülről jövően menni fog magától.
2020. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha majd egy meghitt helyen közelíted az ajkad a nő ajkához, minden jön magától, mint derült égből a villám. Csak el kell kezdeni. Mindenki kezdte valamikor, senki sem ennek tudásával jött ki az anyjából. Iskolában ezt nem tanítják.
2020. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Megy magától, legalábbis nekem ment 16 évesen.
2020. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!