Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+ pasik! Van, akinek bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ pasik! Van, akinek bejön az 'anyutest'? Nem taszító?

Figyelt kérdés

Eléggé megviselte a testem terhesség meg a szoptatás, de elgondolkodtam, hogy már nyitott lennék valamire, de félek, hogy nem kellenék így senkinek. A hasam meg a mellem eléggé kirepedt.


Üzeneteket nem kérek, köszi.


2020. ápr. 2. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha szép arcod van és nem vagy vészesen kövér akkor simán bevállalnám veled a kapcsolatot, ha úgy hozná a sors.

30-as férfi vagyok.

2020. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonlót tudsz mutatni a google segitségével?

Mert akkor privátban se zaklatnak és könnyebb válaszolni a kérdésre :)

2020. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
Naná hogy bejön. Érdekes hogy nem kérsz üzeneteket.
2020. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Lacc80 ***** válasza:
100%

Adott esetben bejön.

Nekem bejön a poci és lógósabb mell is, de nem csak ezek számítanak.

Nem kizáró ok.

2020. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kb mint itt a 2. Képen a teste, talán picit slankabb.

[link]

2020. ápr. 2. 23:25
 6/21 A kérdező kommentje:
Most, hogy legugliztam a kép miatt, nem is olyan veszélyesen rettenetes :D még egy 5-6 kilót szeretnék fogyni, csak így is úgy érzem, hogy lötyög rajtam a bőröm.
2020. ápr. 2. 23:27
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Én szivesen kipróbálnám ;)

20/f

2020. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Súlyzós edzéseket csinálj, az feszesít és formásít;) a bőröd majd alkalmazkodik a változáshoz ne aggódj. Hidratálj az nagyon fontos.

Esetleg ajánlom most a karantén idejére az Intenset programot. Otthon lehet csinálni egyszerű gyakorlatok és ingyenes több hónapnyi anyag. Facebook csoport is van ahol támogató a közösség, motiválják egymást:)

2020. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 köszi, megnézem! Bár nagyon szenny dolgokat most sem eszem, mert pajzsmirigyes diétán vagyok. Emiatt nehezebb is fogyni, de igyekszem. A mozgás hektikus, de megnézem az edzéstervet mindenképp, az jól jönne.
2020. ápr. 2. 23:39
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem miért lettem lepontozva, segíteni szerettem volna a kérdezőnek, mivel ő maga írta hogy pár kilót fogyna.... Én nem mondtam hogy dagadt, csak ha akar fogyni akkor gondoltam adok tippet..


Kérdező: nekem is van hormonproblémám és inzulin meg pajzsmirigy:D szóval tudom miről beszélsz, baromi nehéz 1-1 kilót is lefaragni. Én azt vettem észre hogy a diéta önmagában nekem kevés, kell az edzés. Viszont akkor nagyon beindultak a dolgok. Egyébként étrendre is oda kell figyelni, sokan azt hiszik jól esznek de nagyon nem.. gyors és lassú felszívódású ch ra kell figyelni nagyon

2020. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!