Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés

1.Hogyan\mivel szörtelenítsem magam odalennt az intim teruleten? Ti mivel csináljátok?(epilator,borotva)

2.Hogyan mondjam el a barátomnak? Ezelott semmilyen tapasztalattal nem rendelkeztem,(a baratom mar tapasztalt) de mikor ő a csiklómat izgatta az nem volt olyan kellemes mint mikor magamnak csinalom(kicsit fajt is). Hogyan mutassam \mondjam meg neki hogy nekem hogy jo?

Esetleg vezessem oda a kezet vagy ilyesmi? Talán mimdjam hogy merre? Vagy higyan? Szegyenlos vagyom es hamar zavarba jovok ezert kene a segitseg.

Én 18L (Ő 19 F)



#szőrtelenítés #szűz tapasztalatlan
2020. ápr. 3. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én fazonra hagyom, ahhoz jó a borotva, csupaszra érdemes gyantázni, epilátort nem javaslom.

Ès a másik kérdésedre annyit tudok mondani: nyisd ki a szád és beszélj vele. Szerintem ő is azt akarja, hogy jó legyen neked. Ha annyira tapasztalt, látni is fogja, hogy így nem élvezed (hanem szìnlelsz persze). De lehet csaknagy a szája, szóval ne vàrd meg amìg esetleg ráérez. Segíts neki. Amùgy nagyon vonzó tud lenni (pàrom szerint) ha egy lány mozgatja úgymond az elején a pasi kezét. Hajrá! Ès védekezzetek!

L23

2020. ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj édes husom már megbocsáss, neki akarsz állni fazonírozni, de közben meg szégyellős vagy a párod előtt?


Ahogy az #1-es is írta, igen vetkőzd le a gátlásaidat és igenis mond el, jelezd a párodnak! (bár ha olyan nagyon tapasztalat akkor magától is tudnia kellene, de ezen lendüljünk túl). Ne legyél szégyellős azzal akivel megosztod az ágyad, ti vagytok ott csak ketten, senki más. Igenis mond ami jó, s azt is ami nem jó.


A fazonírozás... epilátor nem jó, be fogja csípni a bőrt. A gyanta a legjobb, legpraktikusabb (kozmetika). Ha magadnak akarod, akkor szálirányban húzd, éles borotvával (óvatosan), a bőrt kifeszítve (így is lehet 1-2 apró vágás), utána arcbalzsam, majd rá 4-6 órával kis babahintőpor hogy ne pattogjon ki annyira (hüvelybe ne kerüljön).

2020. ápr. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!