Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, van az a testi hiba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van az a testi hiba, amiről ha tudomást szereztek (mert meglátjátok a nőt meztelenül), kiábrándít titeket, hiába vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi az?
2020. ápr. 3. 02:04
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
95%
Nagyobb pénisze van, mint nekem.
2020. ápr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Az #1-es nagyon toleráns, heteroként azt is hibának tartanám ha bármekkora pénisze van :D
2020. ápr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Induljunk ki abból, hogy biológiai értelemben is nő az a nő. :D
2020. ápr. 3. 02:19
 4/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem tudnék ilyet mondani. Ha nem vágott át és tényleg szeretem, nem érdekel utána.

Mondjuk egy 15 centis, szőrös anyajegy megijesztene, de alap dolgok nem.

2020. ápr. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
AZ hogy mi ijesztene meg vagy ábrándítana ki, azt csak akkor lehetne tudni.
2020. ápr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem hiszem, mindenkinek vannak testi hibái. Nem tudok most olyat elképzelni.

F

2020. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Visszakérdezhetek?


Fordított esetben téged kiábrándít?


Mert jellemzően mi férfiak tudjuk, hogy a nők nem tökéletesek, ahogy egyébként mi sem vagyunk azok. Mindenkinek vannak testi hibái, és sok esetben mire az ágyig jutunk, ezekről már tudomást is szerez az ember (volt partnerem, aki azt hitte, hogy akkor fogok rájönni, hogy nem teljesen feszes a teste, amikor leveszi a felsőjét... persze, mert egyébként vak vagyok :))



Persze, biztos megvannak azok, akiket egy ilyen kiábrándít (meg azok a testi hibák is, amik tényleg kiábrándítóak), de ha kívánok valakit, főleg, ha szertem is, akkor azért ennek elég kevés az esélye.

2020. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tele lenne a teste hatalmas, szőrös anyajegyekkel vagy bibircsókokkal.
2020. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá testi hiba, elég az, ha kiderül, hogy mégsem az esetem (még ha elsőre, ruhában ígéretesnek is tűnt a dolog). Ezért kell hamar a lovak közé csapni. Überszívás, amikor a lelked szárnyal a szerelemtől, a nemi szerveid viszont érzik, hogy testileg mégse vagytok annyira egymásra kattanva.
2020. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha fideszes.


Ja bocs, az szellemi hiba... 😂😂

2020. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!