Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés

Van egy pasas akit tinderről ismertem meg. Hamar kiderült hogy nem illünk össze, nagyon más a jövőképünk. Ettől függetlenül viszonylag jóban lettünk. Ő nemsokára összejött egy csajjal. Viszont nem tartott sokáig, de ő nagyon beleszeretett. Nekem sírta el a bánatát szakítás után. Korábban is mondta h én milyen jó nő vagyok, csinos... Most azt mondta hogy szeretne velem lefeküdni, h kicsit könnyebben tudjon felejteni. Belemennétek?

Csak szexet akar


2020. ápr. 3. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Rossz ötlet.
2020. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Neked bejön mint pasi?
2020. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy nem... legalább tartotta volna meg magának hogy csak búfelejtő baxást akar... ez nagyon lealacsonyító. Elküldeném az ilyenmég barátnak se kell (amúgy se volt az)
2020. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Mennyit fizet?
2020. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Tetszik neked, akarsz tőle "mást" is, meg tudod állni hogy vonzalom alakuljon ki a részedről? Ha a válaszok sorrendje, igen-nem-igen akkor bújj vele ágyba.

Legalább korrekt a pasi, hogy megmondja nem akar semmi komolyát és nem hülyít, te meg eldöntöd hogy akarsz-e pótlék lenni és ez zavar-e annyira, hogy élvezni tudd a szexet.

Amúgy magadban már eldöntötted mit csinálj, most csak megerősítést vársz hozzá. Csináld, de ne szeress bele! Ha meg mégis akkor ne mond, hogy mi nem szóltunk :)

2020. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Elég hülye kifogás módja ez annak, ha valaki meg akar qurni valakit.

De ettől függetlenül, ha neked bejön, és te sem akarsz komolyat tőle, akkor miért ne...


33/F

2020. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2020. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ahogy mas is irta, legalabb ne mondta volna el, hogy azert. A csak szex teljesen rendben, ha nincs hulyites elotte. Nokent erdekel is olyannal, aki nagyon vonz fizikailag.

De ez igy nagyon megalazo felallas. En szexelnek barki massal es hagynam, hogy terapapias celbol dugjon, akivel akar.

2020. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem feküdnék le vele, mert nem is ismerem :D

Egyébként nem hiszem hogy olyan nagy élvezet lenne szerelmi bánatos, csak magát vidítani akaró pasival lenni. Ennél azért csak találnék ígéretesebbet. Szóval ezért sem.

Ne értékeld már ennyire le magad. Keress egy normális pasit, aki minimum nem sír még az előző miatt.

2020. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan nő nincs itt aki komolyat akar? Hosszú távú normális kapcsolatot?
2020. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!