Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen lehet barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen lehet barátnőt találni vagy kb csak könnyűvérűek vannak ott?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális csajok is akik komoly kapcsolatot keresnek
2020. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen a múlt hétig nem voltam fent, mert azt gondoltam, oda csak dugó partnert keresni mennek az emberek, de aztán több barátnőmnek is lett komoly kapcsolata, és mind a tinderen találkoztak. Szóval most én is adtam egy esélyt neki (pont jókor, mikor járvány van, na mind1)
2020. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 StevenUp ***** válasza:
28%

A tinder az olcsó nők húsboltja...

Aki tud magának párt találni az tinder nélkül is tud és aki nem tud az a Tinderen is koppanni fog...

Oda olyan nők regisztrálnak akik az insta peoiljukat akarják ingyen reklámozni, innentől sejthető hogy melyik értelmi réteg használja :)

2020. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mar dugo partner, az a Badoo. Ott van olyan kategoria, match nelkul is lehet kontaktba lepni.

Mitol volna komolytalan a Tinder. Ott kolcsonos lajk kell ahhoz, hogy irhassatok egymasnak, kepkuldes sincs. Persze at lehet menni mas platformra.

Szemelyes ismeroseim eletuk parjat talaltak meg. Nem konnyen.

2020. ápr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te csak akkor regisztrálnál fel, ha dugni akarsz? A tinderen mindenféle lány van. Nagyon sok lány csak komoly kapcsolatot keres rajta mint szexet. Van olyan is aki ez is az is. Különböző emberek vagyunk különböző regisztrált tagok. Ki kell keresni a megfelelőt. A való életben is így működik haver.
2020. ápr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyat keresek ott. Ha szexre vágynék,akkor nem ott keresném.
2020. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok jól hangzanak, adok neki még egy esélyt
2020. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet :)
2020. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!