Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti milyen gyakran beszélgettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran beszélgettek a szexpartneretekkel? (Messengeren)

Figyelt kérdés

Én nem nagyon szoktam használni a Facebookot pl. ezért nem is szoktam keresni. Viszont ő egyre gyakrabban ír nekem, azóta beszélgetünk minden nap (nem folyamatosan). Meg érdeklődik felőlem, aztán amikor 1 napig nem válaszoltam, azt írta, hogy reméli, jól vagyok és nem történt semmi komoly probléma. (?)

Akiknek szexpartnere/szeretője van, ti is ilyen gyakran beszéltek egymással? Nekem furcsa ez a nagy érdeklődés, hiszen nem is vagyunk haverok sem, csak néha összejárunk szexelni.

25/N



2020. ápr. 3. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak szex előtti napon. Felesleges többet, élje az életet, én is azt teszem.
2020. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Mikor még volt ilyen partnerem Csak aznap beszéltünk. Nekem sok lenne ha ennyire akaszkodna rám. Valószínűleg elküldeném és keresnék mást. Néha rámírhat hogy mi van velem lehet érdeklődő, nem robotok vagyunk. De minden nap?:D ne már..

N

2020. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó... speciel szoktam tartani a kapcsolatot "amúgy is" a partnereimmel hogy vannak, mi van velük stb. de nem túl zaklatóan, nem akaszkodom rájuk.

Aki viszont mindennap állandóan jelentkezik az... vagy nagyon unatkozik, de méginkább elkezdtek benne dolgozni az érzések, s ha még nem is mondja ki nyíltan (vagy nem vallja be magának sem még) de valószínűleg többet akar mint időnként szex.

2020. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Megiscsak ez a karanten hangulat lehet, nem mas.
2020. ápr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap,ha nem is órákat,de üzengetünk egymásnak.
2020. ápr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Domi-nika ***** válasza:
100%
Sztem örülj neki, h próbál veled foglalkozni, és nem csak egy tárgynak néz akit néha begd*g.
2020. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Mi felváltva kerestük egymást. Unaloműzésre tök jó volt.:D
2020. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 (:Puszedli :) ***** válasza:
Az én partnereimmel szoktam beszélni nem csak a szex napján ír. De nem írogatunk minden nap. Azért szerintem nem kell túlzásba elsni csak amég mind a két félnek jól esik. Engem nagyon zavarna h mindennap írna ilyeneket. Ha több órán keresztül nyomatná.
2020. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 (:Puszedli :) ***** válasza:
Ez nagyon azt sugalja h tőled enm csak szexet akar hanem komolyabbat szerintem.
2020. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem felrelepesrol lenne szo, en orulnek. En olyannal szexelek, aki amugy baromira bejon, de nem tehetek tobbet.
2020. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!