Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iskolában mennyire könnyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolában mennyire könnyű csajozni?

Figyelt kérdés
Okj,fősuli,nyelv tanfolyam,kresz ilyesmikre gondolok nem gimi
2020. ápr. 4. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
fősulin nagyon, okj-n nemtom, KRESZ-en meg esélytelen colt, amikor voltam
2020. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg elég nehéz, tekintve hogy zárva vannak:D
2020. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

OKJ-n nem voltam. Fősulin/egyetemen lehet, ha nem is feltétlenül órán vagy szünetekben. A szünetekben max lassanként ismerkedni. Gondolom gólyatáborban meg egyéb "bulikban" össze lehet jönni. Nekem viszont kollégiumban sikerült, többször is.

Tanfolyam - nagyon függ attól, hogy milyen. Pl. tánctanfolyamon előfordul. Kreszen szerintem nem nagyon lehet. Heti kb. 2 alkalom van, és végig figyelni kell. Talán még szünet sem volt. Utána meg megy mindenki a dolgára. Lehet, hogy még egymás nevét sem tudjuk, nem nagyon van alkalom. Mondjuk nálam volt olyan, hogy épp elvittük az egyik csajt autóban (nem épp a leglegálisabb, de néha előfordul). Tőle megtudtam a csaj nevét, legalább a keresztnevét, gondolom többet is megtudhattam volna tőle, segített volna elérni, ha nagyon akarom, de ezek mind marginális lehetőségek.

2020. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint az instruktortól.
2020. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen lehet a legjobban, az a tuti élet, visszasírom én is. Tánckurzuson is lehet, olyan helyre kell menni, ahova fiatalok járnak (én is jártam nemrég), és vannak közös bulik. Na ez tuti siker, ha kicsit jobban belejössz a táncba, és bulikon a kezdő csajokat jól megtáncoltatod.
2020. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!