Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek egy nálatok idősebb nővel?

Figyelt kérdés

Pl 10-15 évvel idősebbel, ha jól néz ki és jól kijöttök vele.

Tudnátok szerelemből szeretni?


2020. ápr. 5. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
21 évvel idősebbel élek együtt már 5. éve szóval...
2020. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Oh, gratulálok!

Hány évesek vagytok, ha nem vagyok túl indiszkrét?

2020. ápr. 5. 13:33
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én már egy idősebb nőbe voltam szerelmes és volt 35, 38 és 42 éves nők akik iránt is éreztem már komolyat... Össze jönni összejönnék én is, de full komolyat nagyon max 5 évvel idősebbel tudnék elképzelni. Azért ezzel a 20 évvel idősebb nők is így vannak. Én 22 vagyok, 1 éve nem érzek senki iránt semmit.
2020. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem simán működhet érzelmi szinten a dolog bár valahol furcsa lenne hogy neki már saját lakás autó keresete van én meg az egyetemet kezdem és még semmim sincs de nem ezen áll vagy bukik egy kapcsolat ugye :)
2020. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Simán
2020. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen volt már rá példa🙂 nekem🙂
2020. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálam a Kór nem számit csak az ápoltság . és az hogy szeressen szopni , és Én kinyalhassam.
2020. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, ha jól néz ki. A barátnőm 32, én 22.

A barátnőm úgy néz ki, mint egy 20 éves, gyönyörű és aranyos lány ^^

2020. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

1. válaszoló vagyok


Most én vagyok 30 ő 51

2020. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Oke, no vagyok. Harminc evvel fiatalabbakkal lepegetek felre, meg ismerkedem, es nyugodt voltam, hogy ok veszelytelenek. Persze abszurd lenne hosszabb tavon, de ijeszto szamomra, hogy nemelyik fiatal tobbet erzett szexnel, es felni kellett erzelmi zsarolastol. En is erzek szeretetet, csak tudom, hogy keptelen helyzet. A vamp meg a deszkas fiu...
2020. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!