Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leszoptam a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszoptam a legjobb barátnőm férjét. Most hogy nézzek a barátnőm szemébe? Ne ítéljetek el, nem akartam, muszáj volt.26/l

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 16:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%
Arra nem gondoltál mi van ha legközelebb durvább dolgot kér?
2020. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudok elképzelni olyan dolgot, amit a párom ne tudhatna meg rólam, szerintem jobban tetted volna, ha elmondod neki te. Hazugságon alapuló kapcsolatban meg minek élni?
2020. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Engem is szo@@j le légysziiii
2020. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 (:Puszedli :) ***** válasza:
73%
Szerintem ha elsőre megtette ezt veled a barátnőr férje utána az jön majd h tedd szét a lábát neki. Ez egy ördögi lerék lesz. Ha igazán szeret a párod megérti azt amit titkolsz vagy nem. De így csak egyre több okot adsz rá h ne bocsássa meg vagy h szemet hunnyon fölötte. Ha pasi lennék nem azért hagynálak ott mert egyszer régen elkövettél egy hibát és megváltoztál hanem a mostani megcsalás és ami még jön ha továbbra is titkolózól. De te tudod. Egyszer úgyis kiderül minden általában így vagy úgy.22l
2020. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%
Ez durva
2020. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
30%

A pasi mázlista :) jó neki.

Szerintem meg sokszor le kell szólnod a fa...át.

2020. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha leszopsz, nem mondom ezt el az élettársadnak
2020. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 xKakashix ***** válasza:
0%
ha ez igaz csak gratulálni tudok.. jár a keksz 🤣
2020. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom h ez kamu vagy te ennyire sötét buta nő vagy:DD

Megérdemled ami ezután fog jönni. A párod is elveszted meg a barátnőd is és meg is alázod magad:D

2020. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
A következő meg az lesz hogy sz.pd le mégegyszer vagy ezt is elmondja az élettársadnak. Normális vagy?
2020. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!