Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok december óta rendese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok december óta rendesen szexelni, mert bele szerettem egy csajba akkor. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy lány akibe sajnos nagyon beleszerettem. A lényeg az h nem vagyok hozzá való így nem lehet semmi mert ő túl jó és bántani nem akarom. Ettől függetlenül szükségletem lenne. De nem megy. Azóta nem érdekelnek úgy azok a csajok akiket eddig hetente felszedtem. Rossz érzésem van és nem hoz egyik se lázba. Most így maradok örökre vagy lehet ezen javítani?
2020. ápr. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Jöjjetek össze és ne legyél egy f..sz :D annyira imádom mikor ezt mondják a pasik hogy ' jaj nem akarlak bántani'. Jólvan haver akkor ne bánts. Tadammm kész is meg van oldva:D

Ha rá se tudsz nézni másra mert annyira azerelmes vagy mégis mi baj lehetne hm?

2020. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sose volt hosszú távon barátnőm. Nem vagyok sajna az a hűséges fajta amit ő is tud. Amúgy is veszett fejsze nyele lenne mert január óta nem beszélünk. Biztosan nem velem képzelné el a jövőjét.
2020. ápr. 5. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran vagy szerelmes? Lehet, hogy magad is meglepődnél, hogy szerelemben nagyon is hűséges tudsz lenni vagyis inkább nem tudsz nem hűséges lenni.

Ez van. Szerintem csak beijedtél az érzéseidtől és a szabadságodat félted, nem a csajt.

Valószínű első körben elküldene melegebb éghajlatra, de aztán le tudnád venni a lábáról.

Úgyis összetöröd még néhányszor a szívét.

2020. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem néha az embereket... teszem fel bemész egy étterembe, kihozzák az étlapot, csurog a nyálad és azt mondod a pincérnek "ááá Főúr ezek túl finomak lennének nekem, hozzon inkább kérem egy zsíros kenyeret".


Ott a lehetőség az orrod előtt, kezedben a lottószelvény a nyertes számokkal és nem nem adod fel??? Idővel egyébként majd elfelejted, múlik az érzés és majd találsz olyan lányt akinél MERSZ is kezdeményezni és megtalálod benne azt amit ebben a lányban szerettél.

2020. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lenne ha csak megélnéd vele a pillanatot? semmi tervezés,semmi ígéret,csak te és ő... lesz ami lesz. az pedig hogy nem leszel hűséges,odáig ne is tervezz! szerezd meg a csajt, és adj egy esélyt a sztorinak. talán ez a lány elhozza azt a változást ami a kapcsolatodban is megmutatkozik,mondjuk a hűség terén...
2020. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!