Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány évesen kezdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen kezdtetek el a szexről fantáziálni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A többség konkrétan a szexről 12-14 éves kora között (+/- eltérés lehet egyénfüggően). Ettől szerintem 16 alatt nem nagyon kellene elkezdeni, de ez magánvéleményem.
2020. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Mossatok kezet, korona járvány van
2020. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van olyan emlékem, hogy talán ovisan puszilkodtattam a barbiejaimat, és ezt rendkívül izgalmasnak találtam, ez annak számít?
2020. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
13.
2020. ápr. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 9 évesen mikor elkezdtek nőni a melleim. Akkor meg nem igazán tudtam hogy miről is szól a dolog, de akkor kezdtem el foglalkozni vele. Szerettem simogatni a növésben lévő kis cicikókat. Nem tudtam miert csak azt ereztem hogy kellemes es fantáziálgattam minden féle furcsaságokat. Ezzel párhuzamosan, sokféle izgi játékot is kitaláltam magamnak folyamatosan. Konkrétan 12 évesen fantaziáltam valóban arról amit már sexnek hívnak. 24L
2020. ápr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
11 éves korom körül
2020. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
15. Masztizni is akkor kezdtem.
2020. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
14
2020. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bujababa ***** válasza:
100%

Nekem 14 évesen már nagyok a melleim, amikbe minden egészséges ember bele kívánna markolni.

A bizonyos markolás, csöcsörészés roppant fontos dolog.

Mikor az első alkalommal egy férfi a mellemre fókuszált: puhaságot keresett, és kedvére tapogatózott rajtam hosszan, gondosan, bódultan, és ez engem akkoriban mennyire zavarba hozott, de rendszeresen álmodoztam róla. Azóta is szeretem, ha fogdossák a melleim.

2020. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen kis koromban emlékszem, hogy a szüleim elől folyton bújkáltam, mert, ahogy ők hívták, “fókáztam”. Ez tulajdonképpen maszti volt, a puncimat dörzsöltem párnához, kanapéhoz, de a szüleim mindig rámszóltak, hogy ne csináljam. Ezt már olyan ovis korom óta csináltam. 20/N
2020. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!