Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Kicsi vagy nagy mellbimbó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kicsi vagy nagy mellbimbó?

Figyelt kérdés

Nekem szerintem eléggé kicsi mellbimbóim vannak, ami rengeteget vesz az önbizalmamból.

Nektek kicsi vagy nagy tetszik? (képet is küldhettek egy ideálisról)


2020. ápr. 6. 02:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kicsi :)
2020. ápr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy tetszik.
2020. ápr. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mindkettő jöhetne
2020. ápr. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy a mellméret, kis mellű lányok is nagyon csinosak tudnak lenni :) Sőt talán jobban is szeretem a kis mellű nőket, de sajnos nem ismerek egyet sem akivel esetleg ismerkedhetnék, random az utcán pedig nem szeretek ismerkedni :D
2020. ápr. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Kicsi
2020. ápr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kicsi:) olyan izgató
2020. ápr. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Pici.
2020. ápr. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nagyobb.
2020. ápr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Sok méret van, ami nézhet ki jól. Nekem szerintem a közepes tetszik leginkább. De a nagyobb és kisebb is teljesen rendben van. A túl nagy viszont nem jön be. Szóval én előbb aggódnék a nagysága miatt, mint hogy kicsi... azt jóval többen szeretik, mintha túl nagy lenne. Szerintem.

(mondjuk ezek a jelzők így sokat nem mondanak kép nélkül, de most már fáradt vagyok ahhoz)

2020. ápr. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Részemről a nagyobb bimbó udvar, a vonzóbb, de ugyan úgy tud tetszeni egy pici bimbó udvar formás kis melleken.

32F

2020. ápr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!