Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én csinálok valamit rosszul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Eléggé tapasztalatlan vagyok szexuális téren, életem első pasija a mostani. Nem vagyok gátlásos, meg semmi ilyen, az én szempontomból minden tök jó az ágyban (eddig pettingeltünk még csak). Viszont én nem tudok neki kézzel örömet okozni. Lehetséges az, hogy csak kéztől nem tud vagy csak nagyon nehezen megy el? közben szokta mondani, mit hogy csináljak, de még azt követve se nagyon megy. Egy idő után elfáradok, van, hogy ő is átveszi, de akkor meg olyan tempóban csinálja, amit képtelen lennék hosszan tartani. Eléggé el vagyok keseredve, mert bénának érzem magam. plusz görcsölök,hogy ha most nem tudok neki így örömet okozni, akkor lehet, hogy ha lefekszünk egymással, akkor se lesz jó?

2020. ápr. 6. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más dolgokat szeret a szexben, így ha lenne is tapasztalatod nem biztos, hogy minden pasinál ugyanaz válna be.

Meg kell "tanulni" hogyan okozz örömet, ami időbe telik. Te próbálkozol, ő is kommunikál veled, szerintem jó úton jártok :)

26N

2020. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell ismerni, hogy a másiknak mi a jó (de még így is sokaknak a leghatékonyabb kézi izgatást az jelenti, ha saját maguknak csinálják).

Amikor lefekszetek egymással, az egészen más élmény lesz. (és persze ebben is ki kell majd tapasztalnotok a dolgokat)

Szóval nyugi! Jó szórakozást!

2020. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos másban vagy jó. Szerintem ne keseredj el ezen. Volt olyan barátnőm, aki nem jeleskedett kézi munkában, de ez nem zavart. Senki sem tökéletes.
2020. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugy egy no soha nem is fogja tudni csinalni, mint egy ferfi maganak. Es nem is az a cel.

Ilyen fiatalon nem bena semmi, szerintem. Egyszer el kell kezdeni belejonni.

2020. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írták is, mindenki mást szeret. De ahogy a nők is panaszkodnak itt, hogy mi férfiak milyen bénák vagyunk benne, eddig mindenkitől ugyan azt hallottam az életben. A nők bénák benne általánosságban. Nekem is ez volt rendre mindig a tapasztalatom. De ahogy ezt is írták már, nem csak ebből áll és messze nem csak ez számít. Sőt, az hogy a lány éppen hogy bénázik kézzel szerintem senkit nem is foglalkoztat, mert az olyan törvényszerű alap amin majd átugranak. Szóval ezen aztán tényleg felesleges görcsölni
2020. ápr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban van az igazság, egy férfi érzi hogy mi a jó saját magának, egy nőnek hiába mondja, az úgyse lesz ugyanolyan. És ez fordítva is igaz.
2020. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem fogod tudni úgy verni ahogy ő magának. Ez irreális elvárás.
2020. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne aggódj emiatt, sok férfi így szeret elélvezni, én is ilyen vagyok. Ne foglalkozz vele, ettől még lehet nagyon jó neki.
2020. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!