Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, foglalkoztat valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, foglalkoztat valakit ebben a mostani helyzetben hogy pénzért szexeljen? Regisztrálni puncson vagy ha adódik lehetőség. Ilyesmikre gondolok.

Figyelt kérdés
Akár online formában is, amíg ugye érintkezni nem tanácsos.

2020. ápr. 6. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozok a vírus miatt, de eszembe se jutna hogy így keressek pénzt..
2020. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akár online formában is"

Nem értem. online formában nem lehet szex. Akkor meg minek regisztráljon? Hogy majd ha nem lesz probléma érintkezni, addigra meglegyen hozzá az ember?

2020. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki normális értékrendű, az vagy soha nem csinálna ilyet, vagy nagyon nyomós indok kéne hozzá. De olyan, hogy pl az élete múlik rajta szó szerint.


Aki meg megtenné, az a mostani helyzet előtt is megtette volna.


Ez a járvány dolog nem számít szerintem.

2020. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan anyagi helyzetbe kerülnék, hogy mindenképpen pénzt kéne szereznem, akkor is az utolsó dolog lenne, hogy ilyesmire vetemedjek.

Szerintem aki ilyenre adja a fejét, az máskor se lehetett közömbös a témát illetően.

Szerintem, nem ez a helyzet fogja kiszülni magából az ilyesfajta lealacsonyodást, de persze sajnálom azokat a nőtársaimat, akiknek nem marad más megoldás. És elítélem azokat a férfiakat akik visszaélnek a helyzettel.

2020. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Engem még férfi létemre is foglakoztat a dolog. Úgyhogy gazdag, fiatal modell lányok gyertek csak nyugodtan ha egy 26 éves tapasztalatlan kis szerszámú szűz sráccal akartok időt eltölteni, egy lepukkant panellakás szobájában, még azt is megengedem, hogy megmasszírozzátok a hátam. A tárcátokat otthon ne hagyjátok.


Amelyik lányok vehetők az ilyenre azoknak nem kell válság, akik nem azok a válság alatt sem fognak kúrvának állni.

2020. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Ja ja, egyik se tenné.. az onlyfans meg rekord mennyiségű új regisztrálót jegyzett az elmúlt 3 hétben. Minden nő k...a, nem kell álszentkedni.
2020. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Regisztrálni nem, de foglalkoztatna a dolog
2020. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
GYK alternatív valósága nagyon szép és szívet melengető, aztán bekerülsz egy munkahelyre, és azt látod, hogy a fiatal csinos lányok a nettó 200 ezres állásukért végigszopkodják a kopaszodó, lógó belű, undorító, büdös pofájú, gyökér főnökeiket.
2020. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!