Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40 éves nőknek csökken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 éves nőknek csökken vagy nő a szexuális étvágya a korábbihoz képest?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon sokat nőtt az elmúlt 2-3 évben. 33N
2020. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30 éves koromban 180 fokos fordulat történt. Előtte annyira nem értettem miért vannak annyira oda a szexért, picit mindig feladatnak éreztem. Azóta sokkal jobban élvezem.
2020. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Egyénfüggő.

Aki belefásul egy sz...r lapos kapcsolatba, a napi mókuskerék ledarálja, felőrli a szervezetét a taposómalom munka-háztartás-karrier, az állandó megfelelés, feladja az álmait, vágyait - nos annak csökken.

Aki viszont ébren tartja a tüzet, elkezdi megvalósítani önmagát, kinyílni a világra és teljesebbé tenni az életét - na annak van hogy szinte megtöbbszörözőik.

2020. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

3#


Nem feltétlen kötekedésből, de nem gondolod ezt nagyképű füves dumának?

2020. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4-es nem gondolom annak. Nem kell mindent felrúgni, hippi kommunába költözni, vagy buddhista szerzetesnek állni, de... Lehet felelősségteljesen, a dolgaid elrendezve is ÉLNI!

Csak rendet kell tenni a fejedben, merni változtatni, átértékelni mi az ami igazán fontos az életben. Ha az igazán kellemes emlékeid X évvel ezelőttiek, úgy fekszel le, hogy nem vársz semmit a holnaptól mert a mástnap is csak ugyanolyan szürke, posvány mint a tegnap és a tegnapelőtt. Nos akkor testileg még élsz, de fejben, belül már meghaltál.


Ha üt az utolsó órád, mit bánsz jobban, miért nem dolgoztál többet, vagy miért nem éltél? Kib...ottul odaadnád a nagy autót, házat, bankszámlát stb. akár csak 1 napért, 1 óráért is, csak akkor már késő lesz.

2020. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy igaza van hármaskának.


30 körül már tudatosabb, tapasztaltabb voltam, nem cselekedtem megfelelési vágyból, ha bedarálja a stessz az embert, akkor 20 meg 50 évesen is kiég bárki, nem csak a nők.

2020. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 40 felett nőtt meg, de nagyon. Nekem is 180 fokos fordulatot vett. Előtte nem igazán foglalkoztatott a szex, azóta meg én zaklatom a férjem :D
2020. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nő.
2020. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nő 40n
2020. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A szexuális szokása, vágya változik a nőknek, de az étvágy az kb. ugyanaz marad egy életen át.
2020. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!