Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mulatt embert ismer innen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mulatt embert ismer innen valaki? Milyenek úgy általánosan kinézetre? Feketékhez vagy fehérekhez vannak közelebb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 02:56
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Színre fekete a mulatt is, csak fakóbb egy árnyalattal.
2020. ápr. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez változó. A mulat nem más mint a félvér könyörgöm. Ha nagyon régi felmenője volt fekete, akkor nyilván nem olyan sötét. De ha mondjuk az apja, akkor lehet akár ében is. Eleve domináns génekről beszélünk
2020. ápr. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sok fekete/félvér ismerősünk van, családban rokonok is. Szerintem általánosságban a lányok szépek. Legalábbis akiket eddig láttam. A fiúk között is akadnak helyesek, de sokszor semleges kinézetűek, viszont akiket mostanában megismertem félvéreket, nagy volt az egojuk, de lehet, hogy temperamentumra ilyenek.

Amúgy szerintem inkább a feketékhez vannak közelebb, viszont vannak világosabb bőrűek is, akikről nem gondolnád, hogy afro felmenői vannak, csak kreol bőrű. Ők inkább a latinokra vagy a balkániakra hasonlítanak.

Nyilván a szőke kék szemű svédekre nem hasonlít egyikőjük sem, ez azért már túlzás lenne.

Természetben, egy-két kivétellel nem külömböznek a fehérektől, ugyanúgy vannak hülyék náluk is meg nálunk is.

2020. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as milyen félvérek?

Dél-afrikai cape coloureds vagy amerikai,brit?

2020. júl. 19. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
#3-as jól bealázta a balkániakat :'D
2020. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, afriakiak, de már rég itt élnek, páran már itt is születtek.

Nem megalázás szempontjából írtam, inkább csak a hasonlóság miatt, tekintet, bőrszín, temperamentum.

2020. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os ja hogy Magyarországon elő fekete-afrikaiak?
2020. júl. 20. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Akiket ismerek inkább feketék. Mèg a legfehérebb is.

Illetve van egy srác aki talán az,a családi kèpeken mindehol vannak csokik az anyja igazi hófehérke és a srác is...nem kérdeztemmeg.

2020. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!