Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha túl nagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha túl nagy a méretem a barátnőmnek és fáj neki?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt és már jobb de még mindig fáj neki és így nem tudok teljesen felszabadulni és élvezni a szexet. Mit csináljunk?

2020. ápr. 8. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ez nem a te cipellőd, Hamupipőke.
2020. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Mennyire nagy?
2020. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ne told be az egészet.
2020. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Mennyire izgatód fel

Tocsog? Tágítod? Ha 3 ujj be megy fájdalom nélkül akkor a pötsödnek is be kell h menjen

Nem hiszem h 4 ujj vastag lennél mert akkor max lovat kéne h dugj

2020. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltunk, tágítást is és valamennyivel jobb lett egy idő után de belül fáj neki. Elég nedves szokott lenni :D
2020. ápr. 8. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az elso neki akkor nem annyira meglepo hogy nem tud ellazulni. Az eleg nedves es a tenylegesen nedves kozt can kulonbseg a huvely amugy is nedves kozeg. Szóval lehet tényleg lazitani kell rajta. Egyeb okok, lehet hogy a feszulest erzi, ez tenyleg tud kellemetlen lenni en az elso par evben kb csak ezt ereztem de mondjuk pozon is mult volt olyan poz ahol jobban ingerelte belulrola g pontomat. Ha nagyon feszul akkor ez pl jo otlet lehet, hogy poziciot váltotok es kivulrol ingerli magat. Ne hatulrol kutyapozban mert nagyon melyre mehet igya penisz hirtelen es ahogy a mehnyaknak ütközik az tud fajdalmas lenni. Egyeb h lehet h van egy sebe belules azt erzi vagy ha egero erzes lehet gyulladás/fertozes. Candida vagy huvelygyulladas is okozhat fajdalnas szexet. Más dolgok pl endonetriozis is jarhat ezzel.
2020. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

annak aki irigy a kerdezore

megkerdezted tole h baratnoje nem-e alacsony és o nem e 190+?

2020. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es! A testméretnek legtöbb esetben nincs sok köze az intim mérethez! Kisember nagy bottal, kis csaj nagy barlanggal is van sok, akár csak fordítva.


Kérdező! Ajánlom figyelmedbe a Szexoktatás c. Netflix sorozatot (letöltő oldalakon is el lehet érni). Abban is van egy lány, akinek hasonló problémája van. Nem fizikai, hanem szellemi okai vannak! Amire itt egy hozzászólós sem tért ki.


Nekem is volt ilyen barátnőm. Én azt tanácsolom, ne közösüljetek, ne is forszírozzátok egy ideig. Próbáljatok több romantikát vinni a kapcsolatba! Az együtt töltött perceken legyen a hangsúly, ne a szexen. Bújjatok össze, beszélgessetek. Tévézzetek, nézzetek filmeket (pl az említett sorozatot, hiszen valóban szórakoztató, jó film) Ha mégis szex, akkor kölcsönös masszírozás, ölelkezés, csókok, mindenhová, kezek játéka és orális szex. Ismerjétek meg egymás erogén zónáit! Beszélgessetek is a szexről! Kinek, mi esik jól, milyen módon, mire vágyik, miről fantáziál... Kipróbálhattok új ötleteket, akár segédeszközöket is. Nem szükséges olyan, amellyel behatolsz a lányba, inkább csak csikló izgatót, de neked is lehet venni maszturbátort (műpuncit), amit együtt használtok, az sem ciki, sőt, klassz játék az is.

Vízbázisú síkosítót használjatok!

Ha el tudtok mindketten lazulni a szexben közösülés nélkül, akkor előbb-utóbb közösüléssel is menni fog. A lényeg, nem szabad elkapkodni! Soha nem szabad egymást vagy önmagatokat hibáztatni, ha nem úgy sikerül, ahogy elképzeltétek! Az örömokozásnak nagyon sok formája létezik! Próbálgassátok! A szex nem feltétlenül egyenlő a közösüléssel!

Az sem ártana, ha barátnőd maszturbálna, azaz felfedezné önmagát. Sokszor azok a nők feszülnek be partnerrel, akik nincsenek tisztában, hogy mit is szeretnek, élveznek a szexben.

Férfiként, te pedig olvass többet a szexualitásról, hiszen a nők teljesen másképp vannak bekötve, mit a pasik. Nekik agyban kell beizgulniuk, majd utána testileg. Ha ne tudod megérinteni a lelkét, a szívét, az agyát, akkor vesztettél!

2020. ápr. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 8-as nagyon jól írja!

Annyit még hozzá tennék, saját tapasztalatból (nagyon keveset írtál magatokról.):

Nekem is elég rövid a hüvelyem. Könnyen nedvesedő típus vagyok, de ha agyban nem vagyok ráhangolva előjátékkal, akkor bizony fáj.

Akkor meg pláne, ha nekem van először orgazmuson orállal és aztán jön a behatolás. Orgazmus után össze szűkül a hüvely és picit rövidebb is lesz.


Vagy ez a probléma nálatok is, és/vagy még amit a 8-as írt, vagy tényleg túl hosszú vagy neki. Abban az esetben viszont ne nyomd tövig. Ha meg nem bírod ki, tekerj kistörölközőt vagy valamit a farkad tövére.

2020. ápr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cseréljünk! Az enyímé, mint egy svájcisapka!
2021. szept. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!