Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuálisan miért vagy itt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisan miért vagy itt?

Figyelt kérdés

Őszinte kérdés, sok okot el tudok képzelni, és teljesen el is fogadni, de kíváncsi vagyok a tényleges okokra.


Innen jött a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


2020. ápr. 9. 08:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjuk a sci-fi-t :)
2020. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy miért van itt? Az aszexualitás is a szexualitás témakörbe tartozik. Joga van kérdést kiírni ezzel kapcsolatban.
2020. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Olvasd el légy szíves a kérdésemet még egyszer. Teljesen elfogadom, hogy itt van. De kíváncsi vagyok, miért érdekli egy szexualitással foglalkozó fórum, ha aszexuálisnak érzi magát.
2020. ápr. 9. 08:59
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Te is olvasd el a válaszom mégegyszer. Az aszexualitás is egyfajta szexualitás. Mellesleg sok aszexuális még maszturbál is rendszeresen. Nem értem mit nem értesz.
2020. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk rákeresett az aszexuális kulcsszóra vagy benne van a figyelt kulcsszók között, esetleg a kérdező eredetileg nem a szexualitás témakörbe tette fel a kérdést csak a moderátorok átrakták. Vagy unatkozik.
2020. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4... *kíváncsi vagyok, miért van itt*


*tőle* vagyok rád kíváncsi


🙄🙄🙄🙄🙄

2020. ápr. 9. 09:50
 7/17 A kérdező kommentje:

*rá


F.szért kell széttrollkodni a kérdést.

Mellesleg a másik kérdező sem aszexuális, azt sem olvastad el rendesen

2020. ápr. 9. 09:51
 8/17 A kérdező kommentje:

+még: komolyan, szerinted hogy kellene másképp kiírni, hogy kíváncsi vagyok rá? Tőlük?


Kérdezhetném pl a huszonéves, gyakran masztizó lányokat, vagy a harmincas, alárendelt férfiakat, vagy a párokat, akik szeretik a nemtom, bármit.


🤦‍♂️

2020. ápr. 9. 09:56
 9/17 A kérdező kommentje:
#1, #5, köszi. Ritkán száll el az agyam, rosszul kezeltem, sőt, ezért még #2-től is elnézést. Később kiírom még egyszer.
2020. ápr. 9. 10:01
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
5-ös vagyok, még a sima kíváncsiságot is hozzátenném. Nyilvtán ha soha nem éreztél szexuális vonzalmat vagy nem szexeltél soha lesznek dolgok, amire kíváncsi lehetsz, hogy működik.
2020. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!