Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a pénz amiért lefeküdné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a pénz amiért lefeküdnétek mással?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyiért feküdnétek le ellenkező nemű partnerrel és mennyiért azonos neművel? Az életkorotokat, németeket és szexuális beállítottságotokat is írjátok le.

2020. ápr. 9. 08:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nincs!
2020. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mindenkinel van!
2020. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
30/F vagyok, bi hajlammal. Lánnyal ingyen is lefeküdnék, de ha nagyon nem tetszene, akkor mondjuk harmincért. Sráccal kipróbálnék ezt-azt, itt ha nem tetszik és/vagy "kötelező" lenne a csók, akkor hatvanért.
2020. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ellenkező neművel ingyen is, azonos neművel attól függ, hogy aktívan vagy passzívan kellene részt venni az aktusban. 47/F hetero
2020. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Van,100000000ft
2020. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz de olyan nagy összeg hogy Annyit senki sem fizetne.
2020. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Nő vagyok. Férfival 500k+ , ha nagyon ellenszenves de tegyük fel semmi más lehetőségem nincs (ilyen amúgy nem nagyon van) és más férfi se lenne aki segítene (ilyen sincs valójában) akkor ha nagyon undorító a faszi megtenném de többért. De alapesetben vele semmi pénzért nem tenném meg. Nővel kevesebbért is megtenném

23 hetero

2020. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
#7 hetreo de nővel kevesebbért is megtelném:)))
2020. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
#7 Menne az 100-ért is...
2020. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Csakhogy én is válaszoljak. F/27 hetero

Ellenkező neműekkel, vagyis nőkkel ingyen is megtenném, tehát ott csak becsületkassza lenne :D

Mivel férfiakkal nekem ez a dolog nem igazán adja így ott ilyen irreális összegek jutnának eszembe csak. Fél óráig masszírozhatja a hátam 300k-ért. 500k-ért leszophat, millió fölötti összegért hátulról támadom be. Azt meg nem tudom, hogy van-e olyan összeg amiért a passzív szerepet bevállalnám, de ha van is akkor olyan nincs aki ezt meg tudná fizetni.

2020. ápr. 9. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!