Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is volt ilyen? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt ilyen? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet nem jó kategória...

Ne nevessetek ki!


Életem eddigi egyik legrosszabb szexuális élménye volt ma...


Már több mint 1 éve nem szexeltünk a férjemmel. Mióta terhes lettem nem kívántam. Sőt undorodtam tőle, mármint az aktustól. Nem a férjemtől... Szüléshez közeledve már nem volt undi és kívántam, de valahogy még se történt szex közöttünk. Bár nem erőltettem meg magam érte, hogy legyen. Na de szülés után se kívántam a szexet, és így lassan 5 hónapja se igazán. Bár, hogy azért vissza álljon a szexuális élet kettőnk között, mert ugye azért illik házas életet élni, ma megtörtént aminek meg kell történnie... De nem volt olyan jó se nekem se a férjemnek. Fájt. Mintha újra szűz lettem volna olyan szűk voltam... Tiszta cikis helyzet volt, mintha kis tudatlan kamaszok lettünk volna akik elbénázzák az egészet és kb úgy jött ki, mintha parancsba lenne adva hogy na akkor most lesz szex. Feszélyezve éreztem magam. Nem tudom mi lehet ez.


Volt már valaki így? Vissza állt a megszokott kerékvágásba az egész házas élet? Hogy csinálták?


Miért nem kívánom a szexet, mikor régen "fehér máju" voltam? Ki lennék égve? Vagy esetleg a hazasságomnak löttek? Nincs a férjemnek szeretője, ebben biztos vagyok! Mi lehet a gond?



2020. ápr. 9. 23:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy kijottünk a gyakorlatból és újra vissza kell "szokni" és idővel jobb lesz?
2020. ápr. 9. 23:57
 2/14 anonym34 válasza:
81%
Régen én is “fehérmáju voltam” most nalunk sincs annyi mint regebben pedig jobb mint terhesseg elött , de meg is sokszor nincs kedvem mert mindig van valami amibe elalmosodom es inkabb alszok , tudom hogy ez nemmjo de nem tehetek rola 🤷🏻‍♀️
2020. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy évet kibírtatok szeretkezés nélkül, az már önmagában elég nagy gond. Nem tudom, milyen házasság ez, én megbolondultam volna. Nem tudok érdemben segíteni, mert nem tapasztaltam ilyet, terhesen és szülések után is az egekben volt a libidóm, ne haragudj. Viszont ezzel a problémával a ti és a babátok érdekében is kezdeni kell valamit minél előbb.
2020. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
23%

Én nem értem ezt. Ti nem élvezitek? Nincs szükségetek a pártokra szexuálisan is? Nektek nem esik jól öt kényeztetni és ha ő titeket? Nem vagytok szerelmesek? Mi az, hogy "illik házas életet élni"....?

Teherbe esés előtt napi többször is szeretkeztünk. Volt, hogy csak orál, volt, hogy mindenféle. Terhesség alatt amíg a rosszullétek voltak egyértelmű hogy kevesebb volt, de hiányozni akkoris hiányzott a szerelem/szeretet ezen formája!! Nem is értem, hogy lehet ezt a kapcsolattól külön választani...

Terhességem alatt végig szexeltunk, amennyit csak bírtunk. Természetes úton szültem,apás szüléssel, kívül-belül varrással. A haza jovetelünk második napján orálisan elégítettem ki a párom, mert attól hogy szültem, a szerelmem nem csökkent iránta! Ahhoz pedig a szex is hozzátartozók, kívánom öt, vágyok rá.. Szeretem..

A kicsi van a középpontban azóta is, imádjuk, de ugyanúgy vágyunk egymásra mert imádjuk egymást is.

Most 4 hónapos a kisfiunk, amíg nem állt be egy napirend akkor csináltuk amikor tudtuk, kb másfél hónapja minden este a miénk. Ugyanúgy szexi fehérnemű, kis extrák stb. Minden nap alig várom az estét pedig én is fáradt vagyok. Párom dolgozik, segítségem rajta kívül nincs, de a fáradtság nem lehet kifogás.. Hiszen a szex nekem is jó és szükségem van rá! Nem az ő kiváltsága, hanem kettonkke.

Nekem is olyan érzés volt, mint neked kérdező, de ha a megfelelő izgalmi szint megvan és figyelem a partner részéről hamar vissza lehet térni az eredeti felálláshoz. Szeressétek egymást!!! Ennyi a titok.

2020. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos velem is hasonló van. Mi próbálkoztunk, de valahogy sehogy nem tudtam ráhangolódni, és nedves se lettem eléggé emiatt, és fájt, utána a férjem mondta, hogy nagyon fura, hogy ott a baba, neki így nem megy. Javaslom ne vágjatok bele a szexbe durrbele, hanem eleinte csak pettingeljetek mint a tinik. A sok pitsára pedig ne hallgass itt, nem vagy emaiatt rossz ember, ez egy probléma amit le kell küzdeni, hiszen házasok vagytok.

Azok pedig akik végigszexelték a terhességet, jó nekik, de a kérdező orra alá dörgölni, a feszültségét fokozni, hogy valami baj van vele, na az biztos nem használ, inkább ne is írtatok volna.

Lehet van szervi bajod, de valószínűleg pszichés mint nekem. Ennek ellenére, lehet be kellene szerezzetek pár tubus síkosítót, és tényleg csak szép lassan, sok előjátékkal belevágni. Nőgyógyászhoz azért ugorj el, hátha valami szervi baj van.


Sajnálom, hogy ez van, sajnálom magamat is, de nem kell lefejezni a kérdezőt (se a későbbiekben engem). Akinek nem volt még fájdalmas a szex az nem fogja megérteni. Nagyon sok pszichés gát lehet.

Sok sikert!

2020. ápr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen ritkán szexelsz és csodálkozol hogy fáj?Én azon sem csodálkoznék,ha összeforrna a szüzhártyád!
2020. ápr. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ez ilyen, ha sok idő kimarad, akkor fáj.



Off: semmi szükség, hogy leírja valaki egy ilyen kérdésre, hogy a férjével kefélnek, mint a nyulak, mert senkit nem érdekel.

2020. ápr. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Off: gratulálok itt néhany embernek, empatia 0. Aki végignyomta,a terhességet örüljön neki, hogy lehetett. Két terhességem volt, az első rossz helyen tapadt, 30. hét után ment feljebb, én meg a kórházba. A 2. Terhességemnél örültünk, hogy él a baba és ki bírtam hordani egy 2 éves mellett. Heti többször mentem orvoshoz, férjemnek eszébe nem jutott volna. Nyílván más történt, de nem mindenki szetrtheti csinálni. Az meg, h pár nappal szűlés után orál? Kizart. Császáros voltan, örültem, hogy az ágyból fel tudtam kelni és ellátni a kislányomat és kezelni a kisfiam hisztijét.

Off vége


A kisfiam után sokat szenvedtüni a szexszel. Műtéti hiba volt és 12 héten át nyitott volt a hasi sebem, hajolni sem bírtam, a 4 kiloval született gyereket is alg bírtam tartani. Az utolsó volt a szex ötlete köztünk. Aztán szembesültünk azzal, hogy masszív depresszióm is lett. Azt is le kellett gyűrnünk. Volt jó fél év mire nem sírásba torkollott a dolog. Ezt viszont nem érti az, akinek gond nélküli terhessége, szűlése és gyermekágya volt. És mondok még valamit: a férjemnek eszébe nem volt elhagyni, megcsalni. Együtt csináltuk végig. A második gyerek más volt. Eleve végig egy hajszálon múlott minden. Az orvosom ügyes volt, a kiírt napig benn tartotta a lányomat, pefig ügyeleten már császározni akartak 26 hetesen, de ő berongyolt az utolsó percben, hogy nem. Egészséges kislányunk született, de most kimaradt a hosszú vajúdasi szakasz, az hogy megpróbálják kipréselni belőlem, a hentes munka hogy az utolsó percben kapjak ki a gyereket, mikor mar ég a ház. Nem ájultam el a kimerültségtől és nem kellett atélnem, hogy nincs a gyereknek szívhangja. Iszonyú 20 perc volt a fiamnál. Most a lányom után 6 héttel már minden oké volt, kívántam is, alig bírtuk.ki a 6 hetet. A hormonjaid nem álltak helyre. A fiamnál 9 hónap kellett, akkor nem sírtam el magam a reklámokon már.

2020. ápr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ne hallgass erre a néhány empatikus anyukára! Aki nem volt ilyen helyzetben és arra se veszi a fáradságot hogy minimális empátiát mutasson, ellenben büszkén veregeti a vállát az magáról állít ki bizonyítványt.


Nálunk is nagyon rossz volt a helyzet, se terhesen se utána nem kívántam a szexet

Előtte meg bárhol bármikor. A mi gyerekünk koraszülött lett ami számomra egyenes út volt a depresszióhoz. Több hétig voltunk kórházban, elszakitva egymástól.

Aztán hazakerültünk egy iszonyú melós babával, aki 0-24 üvöltött a hasfájástól. A szex eszünkbe se jutott, egyikünknek se. A férjem az elején nagyon keveset segített én meg alig éltem a faradtságtól. Rengeteget kellett kellni hozzá éjjel úgy 1 éves koráig. Aztán minden jobb lett, és ahogy én is egyre többet tudtam éjjel pihenni úgy lett újra jobb a libidóm. Másfél éves a gyerek, a libidóm jobb, de nem a régi. A szex továbbra is fájdalmas ha nincs sikósító. Szervi bajom nincs. Úgy tűnik tartósan megszívtam.

2020. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
#9 jaj de okoska vagy!Csak épp teljesen mást írtál mint lényeg.Más ha valakinek nem lehet szexelni és más ha nem akar.Képzeld nem csak te vagy ilyen szuper nő.Az elsőnél 5 hónapos voltam mikor megtiltották,a másodikkal 12 hétig nem lehetett.Képzeld kibírtuk,mert mikor a baba egészsége a tét,akkor a szex a legkevésbé érdekli az embert.Viszont ez h.szülés után 5 honap után szexel valaki,könyörgöm forduljon orvoshoz,mert ott nagyon nem stimmel valami.És a házzasága sem lesz hosszu életű.
2020. ápr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!