Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kontrolláljatok hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kontrolláljatok hogy a pasiddal egyszerre menjetek el? Hogyan? N

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Akarnánk de memikerül.
2020. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha punciba élvezhetek akkor nem, mert tolom tovább amíg mindenkinek jó
2020. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Punciba elvezessel
2020. ápr. 10. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt olyan, hogy amikor már nagyon az elélvezés határán vagyok akkor egy ideig képes vagyok rá, hogy visszatartsam a dolgok, de nem sokáig, csak 1-2 percig ezért nehéz szerintem az ilyesmit összehozni. Lényegében csak annyit csináltam, hogy visszatartottam és pont úgy jött ki, hogy ő elélvezett és amikor én ezt észleltem, hogy épp orgazmusa van akkor elengedtem magam és elmentem benne. De ilyen csak egyszer történt.
2020. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha pumciba élvezhetek akkor tudom tovább 2-3 orgazmusig addig a lány is biztos elmegy, amúgy ha nem akkor tudom irányítani mikor menjek el

20/f

2020. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk néha elő fordul de nem szándékos.Néha olyan szinten felizgat az hogy mennyire élvez és akkor én is eldurranok:D
2020. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem könnyű összehozni, de a női orgazmus során bekövetkező hüvely-összehúzódások (illetve anális szexnél ugyanez a végbélben) elég intenzíven masszírozzák a péniszt, és ha a pasi viszonylag közel van már a csúcshoz, akkor ez segíthet neki átlendülni. Jó esetben a nő még mindig élvez, miközben a pasi elkezdi belé spriccelni a cuccot.
2020. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha már látom, vagy mondja h nem kell sok akkor addig kicsit visszatartom. Nem tudom megfogalmazni pontosan h ezt hogyan csinálom, de eddig működött.

L

2020. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel sokáig nem voltunk egymásra hangolódva(egyébként halál béna volt, nem volt hajlandó tanulni semmit az ágyban, de nem ez a lényeg most), szex közben nem tudtunk elélvezni, ezért amikor ő abbahagyta akkor folytattuk egymàsnak, és így párszor pont egyszerre élveztünk el.
2020. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk összejön amikor elmegy a csaj akkor olyan hangokat ad ki es remeg meg minden,hogy nem birom h elne durranjak.Ezelott amugy ugy volr hogy a csajnak volt 2-3 orgazmusa is egy menet alatt mire elmentem,de most talan jobban beleeli magat es azert durranok vele egyszerre. Vagy nem tudom.Esetleg valakinek valami tipp,hogy miert durranok vele egyszerr,maskor meg tobb orgazmusa is van mire elmegyek.
2020. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!