Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy szuz lany akinek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szuz lany akinek el fogom venni a szuzesseget valoszinuleg viszont tartok a dologtol mert eleg nagy merettelnrendelkezek es igaz eddig akikel voltam nem volt baj mert figyelmes vagyok de o viszont szuz, van valami tanacs?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan.
2020. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LazyJones ***** válasza:
100%
Ha nem vagy egy őskori kőbunkó, és nem akarod ajtóstul berúgni a házat, akkor legyél szimplán figyelmes és türelmes, és nem lesz baj. Ha nem megy elsőre, pihenjetek rá, folytassátok az előjátékot, előbb vagy utóbb menni fog a dolog.
2020. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan, de mindenek előtt készítsd elő a terepet.

Ugy, izgasd fel, hogy tocsogjon.

Valamint használd az ujjad is.

A lényeg, hogy fokozatosan a szűz lánnyal ebben az esetben.

Kb mintha análra készülnétek.


F/33

2020. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy kamu. Itt mindenkinek nagy van. Mekkora? 12 cm? Meg se érzi majd.
2020. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze a figyelem alap egy nem szuz lanynal is meg az is hogy tocsogasig izgatom... De nem tudom van e valami praktika ami pl enyhiti a fajdalmat a nagy meretem miatt vagy ilyesmi 😅 tudom hulye kerdes
2020. ápr. 11. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik a kérdésed, mint egy szimpla felvágás. "Jajj hatalmas dákóm van és most fogom elvenni valaki szüzességét éppen". XD Persze csak viccelek, el tudom hinni, hogy ez egy valós szituáció, de versengő srácok kábé pont ilyen dumákkal vágnának fel egymás előtt. Xd
2020. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nem vagyok ra buszke.. De most nem az a lenyeg 😅 es hiaba nagy nost epp gondot okozhat 😅😁
2020. ápr. 11. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik lány tocsog. Csak kb minden ötödik...
2020. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp izgasd tocsogásig. Meg tovább is, akkor is, ha te azt hiszed, már elég. Általában a férfiak hamarabb hiszik, hogy már kész az előjáték, mint amikor valójában jó lenne, a nőnek. A teste minden területén ingereld, ne térj rögtön a puncira. Emellett nagyon lassan próbáld betenni, vedd ki, ha nagyon fáj neki. Mást nem nagyon lehet mondani.
2020. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon gyorsan próbáld. Hadd sikítson😈
2020. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!