Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket mennyire ábrándítana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire ábrándítana ki ha a partnereket meglátnátok meztelenül és csúnya a teste?

Figyelt kérdés
Pl smaroltok és szexhez vetkoztok és a ruha alatt nem tetszik a látvány.. (kis mell, logó has, strias bőr, pattanasok, narancsbőr stb..) ha bejön nektek ruhában akkor ez mennyire kizáró ok? Én rettenetesen félek levetkőzni 1 srác előtt emiatt ráadásul és teljesen oda vagyok érte és ha undorítónak gondolna az nagyon rosszul érintene engem.. Szerintetek inkább utasítsam vissza emiatt a félelem miatt? Nálam ezerszer tökéletesebb és szebb lányokkal volt már..
2020. ápr. 11. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván kiábrándítana. Hogy visszautasítsd, vagy ne, neked kell eldöntened. Felnőtt ember vagy.
2020. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Na, ne már!

Azért ruhában is látszik a kis mell, meg a lógó has.

Hidd el, nagyjából sejti mire számíthat. Ha így is szeretne veled lenni, nem fog kiábrándulni, ha meglát meztelenül.

2020. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ezek picit sem kiábrándítóak
2020. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Szóval félsz, hogy esetleg undorítónak talál a partnered, ezért biztos, ami biztos, elkönyveled magad undorítónak, hogy ne érjen csalódás. Valahogy gyűrd le ezt a hozzáállást, mert így nagyon sok örömtől el fogsz esni az életed további részében.

El kell magadról hinned, hogy a számára vonzó vagy, különben felszabadult élvezetek helyett ideges feszengés lesz. Ha pedig esetleg mégsem talál vonzónak - nos, ilyen is előfordul, tudni kell feldolgozni.

2020. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Őszinte leszek, kiábrándítana. De ami szerinted csúnya, lehet, hogy másnak pont tetszik. Nem tehetsz ellene, bármi benne lehet a pakliba, az is, ha elutasít.
2020. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem már kiábrándított.

Azóta csak jóbarátok vagyunk.

F

2020. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Kis mell, lógós mell, ilyenek nem zavarnak, a csúnya, pattanásos bőr egy kicsit, ilyen negatív meglepetések már voltak. De addig annyira megtetszett maga a lány, a természete, meg a kisugárzása, hogy nem érdekelt. Más miatt nem lett komolyabb kapcsolat.
2020. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem téged nagyon elrontott a média által sugárzott szépségideál. Ne gondold, hogy azok a lányok a magazinokban olyan szépek. Nekik is van narancsbőrük, pattanásuk, anyajegyük. De őket retusálják, sőt mi több photoshoppolva vannak. Hány éves vagy? Tizen, huszonéves? Nem gondolnám, hogy csúnya a tested.
2020. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
22 vagyok.. végül aztán többször is jól megdugott xd nem törődött ezzel..
2020. ápr. 12. 06:47
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as.

A média mindent és mindenkit tönkre tesz, lásd most éppen a rémhírkeltés ezzel az új vírussal.

Mintha más halálos betegségek nem lennének a közelünkben amiktől szintén félni kéne csak most nem azok a “slágerek”.

2020. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!