Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nekem nem számít egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nem számít egy lány vaginájának típusa, akkor a nőknek sem számít a pénisz méret? Vagy ez csak az én nézőpontom és általánosságban nem így van?

Figyelt kérdés

Full teljesen, nem szoktam ezen agyalni. Vagina vagina, nincs különbség.

Jó annyi, hogy ne legyen túl tág, de tényleg csak ennyi.



2020. ápr. 11. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy először nem a nemi szerveiteket fogjátok egymásnak mutogatni. Ha kölcsönös a dolog, és működik a kémia, akkor nagy valószínűséggel működni fog a dolog, bármilyen is a szerszám, meg a punci.
2020. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

1. Sokáig én is ezt hittem amíg full szerelmes voltam.

Utána tudatosabban mást mutatott a tapasztalat de ezt hagyjuk.

2020. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nos, a vagina hogy hogy néz ki kivülről, az csupán esztétika, semmilyen más szerepe nincs. A pina amúgy sem egy kimondottan szép része a nőknek, annak ellenére, hogy ezért élünk-halunk. Tehát a pina kinézete nem befolyásolja azt, hogy mennyire nedves, mennyire fogja szorítani a farkad, mennyire izgat fel. Viszont a farkad mérete nagyon is sokat számít gyakorlatban is. Ahogy az is, hogy a pina mennyire tág, vagy szűk.
2020. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Én nő vagyok, és nem számít nekem a méret. Mire eljutunk odáig, és már szerelmes vagyok a fiúba, akkor mindegy. Egyéjszakásban nyilván kiábrándító.
2020. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak itt szokás, hogy mindenki a mérettel van elfoglalva.
2020. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!