Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehet fétis, hogy szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet fétis, hogy szeretek átlagon aluli pasikkal szexelni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatot nem tudok velük elképzelni, mert kifejezetten olyan pasik, akik még csak közelében sincsennek az átlagosnak, de a szex nagyon jó velük. Annyira hálásak tudnak lenni már csak azért is, ha megujjazhatnak vagy kinyalhatnak, ha én hozzájuk sem érek akkor is mindent megtesznek, hogy kielégítsenek. Nagy átlagban a szex is jobb velük, mert azt gondolják, hogy több esélyük van kapcsolatra, ha hosszasan tudnak döngetni, illetve elég perverzek is tudnak lenni. Próbálok leszokni róla, hogy szándékosan hozzám képest rosszabb külsejü pasikkal kezdjek, de valamiért nagyon vonzanak. Létezik ilyen fétis?
2020. ápr. 12. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen az ízlésed és kész! A pozitív tapasztalataid megerősítették ezt.

Éld ki a vágyaidat! Egyszer élünk!

2020. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem fetis. Ez abbol fakad, hogy kevesebbre tartod magad az atlagnal es emiatt a kategoriadhoz kepest rosszabb partnereket valasztassz. A tobbi csak belemagyarazas. A legtobb rossz pasi nem is tudja magarol, hogy az, igy aztan a lelkesedes is eleg altalanositas amirol beszelsz. De privatok szazai jonnek majd a "rossz es halas" pasiktol. Te bekepzelt idiota.
2020. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat en rossz pasi vagyok, es tudom magamrol :)


35F incel

2020. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy incel reklam amugy???
2020. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És Te átlagos vagy egy luxus bomba csaj vagy ..vagy csak azt hisz3d ágadról h jó nő vagy ..

Mert nem.mind1

2020. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez valami alázós fétis nálad.
2020. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kamu.
2020. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Kamu vagy sem ezt NE feledjétek csajok hogy igen is az incelek vadállatok tudnak lenni az ágyban csak visszahúzódóak. Én is egy 29 éves szűz vagyok, de ha végre puncihoz jutnék döngetném egész nap (igaz lehet 5 perces menetek lennének) de mindent megtennék, hogy végre kiéljem az állati ösztöneimet és dugjak egy hatalmasat!
2020. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak egy rossz r1banc vagy aki nem tud az életben érvényesülni és ezért próbál gyengébb kaliberüekkel "évezkezdni" . Üdv : egy jóképű pali aki azt kap meg akit csak akar .
2020. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!