Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandon voltál már?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon voltál már? Milyen korosztály jár oda?

Figyelt kérdés
Te hany éves vagy, kivel voltál, és helyileg melyik nudista strandon?
2020. ápr. 12. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Több nudin is voltam, a korosztály teljesen változó - pont úgy ahogy a normál strandon. A huszonévesektől a hatvanasokig.
2020. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Délegyháza. De amit ott láttam ember... Az heveny hányingert, és permanens merevedési zavart okozott. Öregasszonyok küldüköket csapkodó mellekkel.. 5 perc után sírva mentem haza :D 26f
2020. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam. Kb. 0-tól 80 éves korig.

30, barátnőmmel, Délegyháza.

#2: Még jó, hogy a naturizmus nem arról szól, hogy kimész és bámulod a huszonéves jó testű csajokat, hanem arról, hogy ruha nélkül, természetesen mindenki jól érzi magát kortól és testi adottságoktól függetlenül. Igen, vannak ott idősebb nők is, megereszkedett testtel és lógó mellekkel. És? Nekik is ugyanannyi joguk van ott lenni, mint neked. Talán nem is baj, hogy sírva mentél haza, azt hiszem, te nem azt a helyet kerested. Összekevered a naturista strandot a swinger klubbal.

2020. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Kettes vagyok. Nekem meg pont ugyanolyan jogom van kifejezni a nemtetszésemet az általad említett korosztályról, és melleikről. Nem, nem kevertem össze a swinger klubbal, ugyanis egyetlen felmenőd sem volt jelen.
2020. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thinktank ***** válasza:

36/F


Főleg Gárdonyban jártam, de párszor Délegyházán és Balatonberényben, illetve külföldön egyszer kétszer.


Gárdonyban egy-két huszonéves szokott lenni, egy kicsit több 30as, és a 40-60 a legjellemzőbb korosztály. Főleg párok, illetve szóló férfiak.


Délegyen és Berényben ezeken kivűl vannak családosok is, illetve talán kicsit több a 20as fiatal.

2020. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!