Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy prosti, akihez rendsze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy prosti, akihez rendszeresen járok. Én vagyok a leggyakoribb vendége. Ma aktus közbe megkérdeztem, hogy engedi-e a csókot, majd nemet mondott. Ez miért lehetett? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A végén megkérdeztem tőle, hogy senkivel se vállalja vagy csak nem vagyok szimpatikus. Azt mondta, hogy nem vállalja csak úgy oda van írva.

Szerintetek ezzel most igazat mondott?


2020. ápr. 13. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg csak azért írta oda, mint mást is, hogy jobban elkelljen. Inkább ne csókolózz prostival, ki tudja milyen betegségei vannak.
2020. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a hirdetését

Ha nem vállalja a csókot nem kell kérni


Alapszabály hogy csókot nem mi pasasok kezdeményezzük pont az ilyen kínos pillanatok miatt

Meg ahhoz képest hogy elvileg gyakori vendég vagy ennyire nem ismered?

2020. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
89%

A prosti abból keres pénzt, hogy mindenkivel elhiteti hogy ő a legjobb, legkedvencebb vendége. És igen, ezért muszáj hazudni is néha.

A prostik ha kiírják hogy vállalnak csókot, akkor azt úgy kell érteni hogy szimpátia alapján. Nyilván nem mondhatta meg hogy nem vagy szimpi...

2020. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Oda van írva, hogy "csók szimpátia alapján"

De még eddig sose kérdeztem meg, csak most először.

2020. ápr. 13. 21:41
 5/62 A kérdező kommentje:

Bocsi, úgy van oda írva, hogy "csók szimpátia alapján (ha megkérsz)"

Tehát akkor nem vagyok szimpi és nem akarta megmondani vagy csak tényleg nem vállal?

2020. ápr. 13. 21:42
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos te is olyan kuncsaft vagy, aki átesik a ló túlsó oldalára. Elfelejted, hogy ez egy szolgáltatás, pénzért kapsz valamit, ami belefér a szolgáltatónak. Ő nem a barátnőd, ő nem fog mindent megtenni neked, nem fog érted aggódni semmit, csak egy szolgáltatást nyújt, ami előre le van írva a leírásában. Ilyen kuncsaftok a legrosszabbak, mert akik mindig visszajárnak, azt hiszik ők valamivel többek.
2020. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Ronda voltál,nem jöttél be neki vagy rosszak a fogaid,büdös a szád,dohányzol..Ezek is kizáróak az igényesebbnél..
2020. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
25%
Korona vírus esetén még a nászutasok sem csőröznek!
2020. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzól?Az is lehet..A legundorítobb dolog..Nincs az a pénz hogy szenvedélybeteg dohányossal smároljak..
2020. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

6-os, persze, hogy azt hiszik, jogosan.

Mivel a fél vagyonomat hagytam már nála, más meg egyszer vagy kétszer betéved annál miért le lennék több?!

2020. ápr. 13. 21:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!