Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet hogy ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet hogy ilyenkor folyamatosan kanos vagyok, ha van barátnőm pedig alig?

Figyelt kérdés

Olyankor általában inkább összebújva pihengetni szeretek. Persze azért heti 1-2 szex van. Ilyenkor meg folyamatosan beindulok mindenre. Naponta többször is kiverem.

Kapcsolatban miért nem kívánom ennyire a szexet?

Felnőtt férfi vagyok


2020. ápr. 14. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1: lehetz hogy azért mert a szex kielegitobb, mint recskazni


2: az erintesre van inkább szükséged, es ez így manifesztalodik

2020. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szar nőid vannak. Olyan kell akit kívánsz és tudja is a dolgát. Ez utóbbiból alig van. A jó nők meg azt hiszik hogy a múlandó (valós vagy csak gondolt) szépségük elég.
2020. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de azért leírom hátha segít:

Pàrommal napi 1 mindig, néha 2 alkalom is van. Petting, orál stb. 2 óra/alkalom nagyjàból, ez persze nagyrészt elô és utójáték.

Amikor nem talàlkozunk egy hètig mondjuk kb. egyszer veri csak ki. azt mondja nem is annyira kívànja.

Szerintem az érintést és a szeretetet hiányolod.

L23

2020. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a sok recska nemhogy kielégítsen, hanem csak még kanosabbá tesz, ezt tudom tapasztalatból. Egy húsvér nővel teljesen más, mikor átöleled, érzed a testét, megdugod, stb. Az tényleg kielégít.
2020. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!