Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lány sosem nedvesedik be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány sosem nedvesedik be úgy igazán, akkor nem szeret engem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
En ha parommal vagyok, olyan nedves vagyok mint a vizeses !!!
2020. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Van aki egyszerűen olyan típus hogy kevésbé termelődik lubrikáció bármennyire is kívánja a partnerét - arra van a síkosító (pl. hormonális fogamzásgátló). Más meg még alkalmiban is már a csóknál szinte tocsog. Teljesen egyénfüggő.

Gond akkor van, ha nem kívánja a párod a szexet, vagy nem élvezi. Na akkor érdemes elgondolkozni mindent jól csinálsz-e és rendben van-e a kapcsolatotok.

2020. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok! 🙂
2020. ápr. 15. 14:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt kéne tudni, hogy más partnerrel mennyire nedvesedett? Én még saját magamat se tudtam megfejteni, mert volt egy partnerem, akivel képtelen voltam nedvesedni, míg mással már első alkalommal tocsogtunk.

Tény, hogy nem voltam szerelmes ebbe az illetőbe, de azt nem mondanám, hogy nem vonzott. Én arra tippelnék, hogy az volt a baj, hogy kicsit lefelé hajlott a hímvesszője és nem tudta ingerelni a G pontomat.

2020. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!