Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként nagyon izgatnak azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként nagyon izgatnak azok a helyzetek, amikor a partneremről nadrág, szoknya stb nem kerül le, csak lentebb van tolva és úgy szexelünk. Nőknél is van, aki ilyen "fétissel" él (hogy nem veszi le)?

Figyelt kérdés

Akár állva, akár fekve, akár csak ha szoknya fent marad de az ölembe ül stb. Ezek nekem elképesztően izgatóak. Nem tudom miért, de nem is érdekel :) A lényeg, hogy nagyon bejön és nagyon fel tud izgatni :)

35/F



2020. ápr. 15. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy dologra nagyon vigyázz!

Felhúzott szoknyában könnyebb elszaladni, mint letolt gatyában utolérni!

2020. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat, nőként (:
2020. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D Ez igaz :D De a kérdésnél ez nem releváns :)
2020. ápr. 15. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:

én meleg férfiként szintén a félmeztelenségtől (meztelen felsőtest+nadrág) jövök lázba, miközben a teljes meztelenség gondolata zavarba hoz, taszit, lelohasztja a vágyamat magamon is, máson is.

30F


félre ne érts nem kihivásnak szántam, csak válasznak, hogy más ember is van igy, ha nem is nő.

2020. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de engem meg nagyon idegesít. Én még maszturbálás közben is leveszem még az alsógatyát is teljesen. Az meg teljesen kiborít, ha pl a lány nem akarja levenni az összes ruhát, pl melltartót. 24f
2020. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fetisezzunk le mindent. Persze, hogy van benne izgato. Azt sugallja, hogy csak ugy lett szex, spontan. Es a ruhak azt sugalljak, hogy barmikor barmilyen helyzetben alatta ferfi van es no, es tortenhet kozottuk szex.
2020. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nőknél is előfordul ilyen fétish, de jóval ritkábban mint a férfiaknál. Megélhető hálószobában is, de a "nem teljesen vetkőzünk le" inkább a négy fal közötti szex műfaja.
2020. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali nekem farmer fétisem van. Nekem van egy farmerem amin csak a cipzárt vettem ki hogy kényelmesebb legyen. Csajomnak vettem egy sexy farmert. Azt középen kivágtam neki de csak annyira hogy szépen s kényelmesen be tudjam rakni. Azt go.
2020. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!