Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kényeztessem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényeztessem a barátom análisan, hogy élvezze?

Figyelt kérdés

Kicsit még félénk, de egészen érdeklődő, így miután kipróbáltam vele az anált, én is kiakartam rajta. Vibrátorral izgattam a gátját és bejáratát, közben szoptam, ez nagyon tetszett neki. Múltkor megengedte, hogy megujjazzam, de nem esett jól neki, pedig igyekezett ellazulni és használtunk sikosítót.


Tudnátok olyan praktikákat, mozdulatot stb mondani, ami nektek bevált?


L



2020. ápr. 15. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit a hasfala felé mozgasd az ujjad 😊

L

2020. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
es rovid korommel, sok sikositoval
2020. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg a prosztatáját, próbáld neki masszírozni, miközben szopod. Ha jól eltalálod a prosztatát, akkor ki sem fogja engedni az ujjad, amíg visítva el nem élvez.


Én fiú vagyok, és kaptam már ilyet sokszor, szóval tudom milyen isteni. :)

2020. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig teljesen jól csináltad, csak a párod még nem tudja magát elengedni - vagy gyakorlat közben jött rá mégsem izgatja annyira.

Ha az ujjak sem esnek neki jól akkor nincs mit tenni, fejben jobban izgatta mint élőben van ilyen néha.

2020. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szoknia kell. En is azt tanacsolom hogy keresd mrg a proszttajat es maszirozd. Kozbe szopjad

Akkorat fog elvezni mint állat. Nekem is kb 4. 5. Nekifutasra sikerult elelveznem igy pedig a parom jol csinalta

Uj hely uj erzesek kikell tapasztalni

28/f

2020. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2020. ápr. 15. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!