Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sugar daddyk-nek mind1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sugar daddyk-nek mind1 milyen nő csak nő legyen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem; aki fizet érte, az már megválogatja. Bár amilyen kétségbeesett férfiak vannak, ki tudja...
2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
MIért lenne mindegy? Nyilván a legjobbat akarja a pénzéért.
2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Vannak intelligens, sportos, magára adó de mondjuk házas/elvált/elköteleződni képtelen férfiak, ők fognak válogatni, hiszen sokan is vannak oda értük (tehát megtehetik) és kihasználva a helyzetet, a számukra lefszimpatikusabb csajt választják

Vannak sajnos kevésbé intelligens vagy intelligens de nem olyan jóképű férfiak, akiket nem zavarja azt hogy nem sportolnak, így teljes aputest van, ha nem rosszabb... Na ők sokszor várnak olyan lányokat, akik az első illetőhöz járnak, de inkább róluk tudom azt feltételezni, hogy jobban mennek csak puncira, hogy legyen végre egy pár lányka, akivel lehet. (Ők szoktak a keletmo-ig kisfalucskákból összeszedni 18-19 éves anyukákat)

2020. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Válogatunk azért rendesen.
2020. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
40-50 feletti pénzes férfiak is jellemzően 18-22 év körüli csajokat szponzorálnak. A léc tényleg nem olyan magas, a gimiben érettségiző csajok felső 2/3 üti, de a 30 feletti nők 90% már nem. A 30 feletti női celebek, modellek meg még egy átlag 30-as nőhöz képest is szörnyek.
2020. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
felső 2/3-a nem üti, hanem átugorja...
2020. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már mindegy, ha fizet érte? Majd, a bojler testű, szőrős hónaljú, izzadékony Böbit fogja pénzelni, hogyne!
2020. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha mindegy lenne akkor az aluljárós prostikat dugnák - azt olcsóbban megkapják. Akinek mindegy milyen nő annak az igényszintje is annyi, nem sugar daddy-nek nevezném inkább csak olcsón d'gni akarónak (azt gondolán letudja a prostizást egy havi fix összegben).
2020. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy mindegy. Ha fizet a társaságodért, megnézi mit kínálsz. Külső és az értelem is számít. Aki nem elég jó, az is foroghat ebben a világban, alacsonyabb díjazásrét.
2020. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a társaság is nagyon sokat számít, én régebben keresgéltem nem csak fiatal lányt de a harmincas évei felé közeledő nők valahogy elkerültek. Az bizony benne van ha az ember fizet akkor talán picit válogat de nekem többet számít a külsőnél hogy a szexben is összepasszoljunk és ezt ránézésre nem lehet megmondani.
2020. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!