Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gaz ha egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz ha egyik legjobb haveromal zuhanyoztam mar együtt, ugy hogy megbeszeltük hogy nem nyulunk egymashoz?

Figyelt kérdés
Ö mondta meg mult nyaron medencezes utan, en pedig bele mentem de elötte mondtuk hogy nem csinalunk egymassal semmit es tenyleg csak fürödtünk. Nemreg ujra felhozta ezt, szerintetek ciki igy haverral? mindketten fiuk vagyunk es baratnöink is vannak.
2020. ápr. 16. 21:02
1 2
 1/17 Eric Griffin ***** válasza:
80%
Persze, ez teljesen normális semmi ciki nincs benne. Nekem is van csajom, de mindig megkérem anyámat, hogy fürödjünk együtt, kellenek a családi programok.
2020. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Csak el ne ejtsd a szappant. :D
2020. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Valamelyikőtök, de inkább mindkettőtök bi.
2020. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát! Ha nekem van barátnőm akkor nem a haverommal zuhanyozok!
2020. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kategória!
2020. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon gáz. ÉN a barátnőd helyében ha megtudnám ezt a dolgot, dobnálak azonnal.
2020. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Az, nem kell rendszeresíteni. Megtörtént lépj tovább rajta és többet ne csinálj ilyet.
2020. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Nem az a gáz, hogy együtt tusoltatok, hanem, hogy meg kellett beszélni, hogy nem nyúltok egymáshoz. Két heteró esetében ez fel sem merült volna.
2020. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 DnPlymn ***** válasza:
100%

Nagyon sok emberrel zuhanyoztam már együtt - évekig úsztam -, de soha nem gondoltam volna, hogy ezt meg kell beszélni :D


Eleve mit beszéltetek meg ezen?

"Hallod, zuhanyozzunk már együtt, hogy kevesebb vizet használjunk"

Vagy mi volt a kontextus? Eleve ez a program, hogy közös zuhany?

2020. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem gáz, nyitottnak kell lenni az új dolgokra. Ha megtörténik is mi van? Egy közös maszti nem a világ vége, szerintem ha akár átnyúltok egymáshoz is belefér, mindenkinek jobban esik ha más csinálja. Főleg így hogy csajaitok is vannak szerintem nincs min aggódni.
2020. ápr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!